Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Drsný experiment: Muž pil 10 plechovek coca-coly denně. Co to s ním udělalo po měsíci?

George vypil denně 10 plechovek koly.
+ Další 3 fotografie
Řekl si, že vyzkouší jeden neobvyklý experiment. George Prior z Los Angeles chtěl zjistit, jak na něj působí cukr. A co s ním udělá kola, když ji bude pít každý den. Po měsíci byl zděšen. Co to s ním udělalo?

Dobrovolně pil 10 plechovek koly denně. A to po dobu jednoho měsíce. Chtěl poukázat na to, co sladké může udělat s naším tělem. Po tomto experimentu už nikdy nevezmete do pusy ani kousek cukru.

To, že v coca-cole a pepsi je nadměrné množství cukru, je bez debat. Mnoho lidí si ale neuvědomuje, že je situace až tak vážná. George začal pít 10 plechovek koly denně. A výsledek byl drastický. Jeho váha raketově stoupla až o dvacet kilogramů! George, který měl před experimentem čtverečky na břiše, má teď velký pupek. A bude ho těžko shazovat.

Tímto experimentem chtěl lidem připomenout, kolik cukru pijí každý den a jaký má vliv na naše zdraví. Tak co, napijete se ještě někdy koly?

Mohlo by vás zajímat

Další články