Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Drsný dokument Holky pod zámkem mapuje život ve vězení: Z příběhů mrazí!

Tři české věznice pro ženy a nespočet strastiplných příběhů. Některé ženy se dostaly na svobodu dřív, než čekaly. Jiné jsou zase zklamané. Časosběrný dokument, který mapuje život a příběhy několika žen, které se dostaly za mříže. Některé dokonce opakovaně. Příběh každé z nich je nezapomenutelný.

Jaké to je spadnout ze světa luxusu na nejtěžší oddělení se zvýšenou ostrahou? To poznala pětapadesátiletá Zuzana, která si za mřížemi odpykává 18 let za mediálně známou majetkovou trestnou činnost a podvody.

"Já jsem nebezpečná hlavně tím, že vždycky vymyslím, jak vydělat peníze,“ přiznává Zuzana, která sedí za zpronevěru 11 milionů.

"Vždy jsem se pohybovala ve vyšší společnosti. Vždy jsem měla luxusně zařízený byt nebo i rodinný dům a moje životní náklady byly vysoké. Žila jsem si na vysoké úrovni a v porovnání s tím co mám teď, je to hodně vysoký pád. Celý svět mi ležel u nohou,“ prozrazuje Zuzana.

Ani za mřížemi holky občas neztrácejí smysl pro humor. Snaží se i v takovém prostřední jakkoliv zabavit. Některé z nich ve vězení pracují, jiné zase šijí pro charitu.

Související články

Další články