Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Drsný casting do filmu Ghoul: Petr Jákl se přesvědčil, že role chtivé herečky jsou všehoschopné!

Drsný casting do filmu Ghoul: Petr Jákl se přesvědčil, že role chtivé herečky jsou všehoschopné!
Zdroj: youtube.com
Video, na kterém se můžete podívat, co všechno jsou schopny udělat mladé dívky pro to, aby si je vybral režisér do svého snímku. Castingy jsou z doby, kdy režisér Petr Jákl vybíral herce do jednoho z nejočekávanějších filmů tohoto roku.

Snímek Ghoul je inspirován skutečným příběhem jednoho z nejzvrácenějších zločinců novodobé světové historie, ukrajinského kanibala Andreje Čikatila. Odehrává se v reálné lokalitě, oblasti ukrajinského Jabločnoje, kde se Čikatilo narodil a kde docházelo ke kanibalismu. Během 12 let spáchal přes pět desítek brutálních vražd, při nichž své oběti částečně snědl.

Podařilo se nám získat video z castingu, které ukazuje, co vše jsou dívky schopny pro roli udělat.

Během castingů, které probíhaly napříč státy i kontinenty, musel režisér vybrat z více než 1 500 herců. A někdy se před kamerami děly hodně divoké věci

Speciální výstupy předvedly režisérovi především herečky, které se nerozpakovaly dát do svého krátkého představení doslova všechno. Jedna z hereček se například nerozpakovala odhalit se před Petrem, jak ji pánbůh stvořil, jiné předvedly ukázkové hysterické scény. Vrcholem všeho ale byla jedna z hereček, která se do své role vžila tak, že překvapenému režisérovi vlepila pořádnou facku.

Jestli se výběr herců do filmu Ghoul povedl, to budete moci posoudit ve světové premiéře už 26. února, kdy jde do kin.

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy