Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Drsné změny v seriálu Ulice: Zničená svatba ze msty a drama u Terezy Jordánové

+ Dalších 28 fotografií
ulice
Tento týden bude v seriálu Ulice opravdu hodně dramatický. Vendula a Pavel se rozhodli, že se podruhé vezmou. Už teď jsou z celé svatby nervózní, protože jak už všichni diváci vědí, tak jim to jednou nevyšlo. Bohužel ani napodruhé je nečeká romantická svatba. Co se pokazí? A proč je Tereza Jordánová totálně vyřízená?

Co všechno může na poslední chvíli pokazit svatbu? Pavel a Vendula mají se zrušením svatby už bohaté zkušenosti. V říjnu to jejich vztah málem odnesl, protože Pavel vycouval ze svatby jen den před obřadem kvůli rozhádaným, hašteřivým babičkám.

Nyní se Pavel i Vendula snaží, aby jim to napodruhé klaplo. Přestože minimalizují všechna rizika, na nepřízeň osudu a jednoho ješitného, mstivého starostu jsou zřejmě krátcí. Co si Radek Mastný neodpustí? Jak dopadne svatba Venduly a Pavla tentokrát?

Tento týden to nebude mít jednoduché ani Tereza Jordánová Co jsou naschvály od nadřízeného a co jen nešťastná souhra náhod, jež se dá vykládat různě? Kdy by měl šéf vyjít vstříc svým podřízeným a kdy naopak trvat na pravidlech, aby se mu vše nerozpadlo pod rukama?

Mezi Terezou a Boženkou Puklickou je už pár dní napětí kvůli Terezinu překvapivému rozhodnutí, které se týká i školy. Boženka Puklická jako ředitelka nemůže něco takového akceptovat, což Tereza chápe, i když je kvůli tomu hodně zničená.

Jenže atmosféra ve škole i tak ještě více zhoustne, protože se do všeho vloží i jejich kolegové a přátelé. Co se stane? Proč Božence Puklické povolí nervy? Tento týden to bude v Ulici opravdu dramatické.

Související články

Další články