Světlo světa už spatřila i první ukázka z tohoto snímku, který se jmenuje prostě Já, Olga Hepnarová. Jde o dost žhavou scénu, kde je poznat, že tato dívka, která byla plná nenávisti vůči společnosti, nebyla normální.

Scéna se odehrává na diskotéce, kde je Olga se svou kamarádkou. Ta odchází na drink a budoucí vražedkyně se přesouvá na taneční parket, kde se přihrne k jiné dívce, okolo které se motá. Jenže to není všechno. Olina si totiž rozepne bundičku, pod kterou nemá vůbec nic. „Ty seš úplně šílená,“ zhrozí se její kamarádka.

Film slibuje, že vás celý ten příběh pohltí do děje. On sám o sobě je dost silný. Co až tak hrozného se muselo stát ženě, která se cítila celý život být usurpována společností, že se odhodlala k tak hrůznému činu? V roce 1973 v centru Prahy najela nákladním autem do skupiny lidí a osm z nich usmrtila. Vinu žádnou necítila, brala to jako pomstu lidem za to, jak se k ní údajně chovali a týrali ji.

V snímku se i uvádí, že původně nejdřív chtěla střílet do lidí na Václavském náměstí nebo vykolejit vlak. Za dva roky od tragédie byla jako poslední žena Československa popravena oběšením v pankrácké věznici.