Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Drsné záběry: Pár při hádce vylomil zábradlí a padal 7 metrů, jen zázrakem přežil!

Šokující záběry padajícího páru z balkonu.
Zdroj: Youtube.com (War and Peace)
Drastické záběry

Šokující záběry zachytil náhodný kolemjdoucí v ruském městě Petrohrad. Pár se dostal na balkoně do potyčky, přičemž najednou vylomili zábradlí a společně padali sedm metrů, až dopadli na tvrdý beton. Páru se jako zázrakem nic nestalo. 

Sociální sítě zaplavilo video dvou Rusů, kteří při hádce v historickém centru Petrohradu doslova vylomili zábradlí a spadli z balkonu. Informoval o tom britský portál Daily Mirror. Celý pád natočil náhodný kolemjdoucí, který byl zrovna na procházce. „Šel jsem s kolegou a natáčel si krásy velkoměsta. Když jsem si všiml hádky na balkonu, zaměřil jsem na pár svou kameru,” uvedl kameraman Denis.

Jako zázrakem přežili

Pár byl později identifikován jako Olga Volkovová (35) a Jevgenij Karlagin (35). Dvojice se nejdříve hádala na balkoně, a když se jeden z nich opřel o zábradlí, zřejmě pod jeho vahou nevydrželo a vylomilo se. Pád z výšky sedmi metrů dvojice, která vychovává jedno dítě, jako zázrakem přežila.

Naštěstí byli v blízkosti přítomni svědci, kteří hned zavolali sanitku. „Pád viděl i člověk s lékařskými zkušenostmi, ten pomáhal jako první, pak jsme zavolali sanitku,” dodal Denis. Po dopadu byli neprodleně odvezeni do nemocnice, kde podstoupili operaci. Zranění sice byla vážná, ale ne život ohrožující. Místní úřady už začaly zkoumat, jestli náhodou nebyl balkon v havarijním stavu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy