Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

DRSNÉ VIDEO z Výměny manželek: Šikana a ponižování! Opustí nakonec psychicky nestabilní Monika tyrana Láďu?

+ Další fotografie
Dnešní premiérový díl Výměny manželek začne pěkně zostra. Zadlužený Láďa nejenže bude novou manželku týrat, ale jeho pravá družka zjistí, jak to může hezky idylicky fungovat v jiných rodinách. Opustí pak nakonec muže, který ji sráží na kolena, chová se k ní agresivně a nesnaží se hledat práci?

Ve středeční premiérové Výměně manželek uvidíme rodinu z Tábora, která se skládá ze Sylvie (27), Jakuba (26) a jejich dcery Isabelly (2). Na druhé straně se seznámíme s Monikou (27), Láďou (47), Tomášem (8) a malým Michálkem (7 měsíců), kteří žijí v Praze.

Monika obývá se svou rodinou sklepní byt na pražském Smíchově. Ona je na mateřské dovolené a její přítel Láďa, který dluží podle svých slov šest milionů finančnímu úřadu, je bez práce. Rodina tak otáčí každou korunu a jejich život není zrovna idylický. Do toho všeho musí Monika občas snášet agresivní chování svého přítele.

Za deset dní v jiné domácnosti pozná, že žít se dá i jinak. Je téměř rozhodnuta změnit svůj dosavadní způsob života. Udělá nakonec razantní krok a agresivního lenivce přitlačí ke zdi, aby se postaral o rodinu a řešil tíživou rodinnou situaci? Dnešní díl Výměny manželek si nemůžete nechat ujít. Začíná ve 20:20 na Nově.

Související články

Další články