Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

DRSNÉ VIDEO Z NEHODY, kterou na Leoše Mareše ušil Kazma! To musíte vidět!

+ Dalších 77 fotografií
Leoš Mareš (41) je stále otřesen z nafingované bouračky, kterou na něj ušil Kazma (32), aby ho donutil sednout si do jiného auta než do trabantu. Moderátor totiž vsadil svoje luxusní ferrari. Nyní se konečně objevily záběry z děsivé nehody, na které se Mareš pokoušel zachraňovat životy!

Leoš Mareš (41) od úterního rána fňuká, že si z něj Kazma (32) nechutně vystřelil. Nafingoval autonehodu poblíž Marešova domu a potom vyběhl ze křoví s tím, že vyhrál moderátorovo ferrari.

„Pán zaklíněný kmenem v sedadle chroptěl, jeho paní měla na telefonu záchrannou službu. Když jsem se snažil pomoci, prosila mě, abych zkusil autem o pár centimetrů couvnout a zachránit pánovi život. Poslechl jsem. Kazma to natočil a celý dnešní den se mě snažil přimět ke spolupráci a spoluvytvoření nové epizody jeho show. Podle něj jsem sázku o ferrari prohrál. Já si to nemyslím,“ napsal Mareš.

Během celého včerejška se spekulovalo, že jde o společnou, předem naplánovanou akci Leoše a Kazmy. Jen pár hodin po nehodě se totiž potkali před budovou rádia, kde Mareš pracuje, a s úsměvem si povídali.

Jenže i na to má Leoš výmluvu. „Já jsem v pondělí prožil hrůzostrašný zážitek. Potom mi Kazma celou dobu říkal, že bych chtěl jet se mnou do rádia. Já mu řekl, že nemůžu, že musím vysílat. No a v devět hodin jsme se potkali a šli jsme si to vyříkat. Kazma se mě celý den snažil přesvědčit na spolupráci na té jeho show, že bychom měli něco dotočit a pokračovat v tom spolu," vysvětlil moderátor.

Hezky se Leoš snaží, ale lidé oplývající přinejmenším selským rozumem mu to stejně nebaští!

Související články

Další články