Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

VIDEO: Feťačka s pistolí u nohou a injekční stříkačkou v žíle zaměstnala brněnské strážníky

Děsivou scénu nahlásili kolemjdoucí lidé strážníkům v brněnských Denisových sadech. Skupinka narkomanů tam měla střílet z pistole a vzápětí si injekčně aplikovat neznámé drogy. Strážníci se proto vydali situaci okamžitě prověřit, uvedli na svých facebookových stránkách.

"Během okamžiku dorazila hlídka pořádkové jednotky městské policie a přes křoví viděla, že mladé ženě skutečně leží u nohou pistole. Strážníci se služebními zbraněmi v rukou a hlavněmi namířenými k zemi rychle a nepozorovaně přistoupili k ní a ženu i její dva známé důrazně vyzvali, aby okamžitě odstoupili. Jeden ze strážníků současně nohou odsunul zbraň na bezpečné místo," uvádějí brněnští strážníci na svém facebookovém profilu.

"Na první pohled bylo absolutně nerozeznatelné, jestli se opravdu jedná o skutečnou střelnou zbraň, nebo třeba maketu. Při bližším prozkoumání strážníci zjistili, že je to airsoftová pistole s plynovou kartuší. Dvacetiletá žena i třiatřicetiletý muž přiznali, že z ní v parku opravdu opakovaně stříleli. Přivolaní státní policisté vyloučili spáchání trestného činu, a strážníci proto případ předávají k projednání ve správním řízení," doplňuje mluvčí strážníků.

Související články

Další články