Ve středeční premiérové Výměně manželek uvidíme rodinu ze Strakonic, kterou tvoří Eva (35), Petr (40) a synové Pepa (9) a Honza (8). Na druhé straně se seznámíme s Veronikou (21), Pavlem (37) a dcerami Pavlínou (6) a Vaneskou (4), kteří žijí v Břasech u Rokycan.

A bude se zase na co koukat. O vyhrocené situace nebude nouze, zvlášť když půjde o hanbatý kalendář, který na novou ženu bude působit jako červený hadr na býka.

Tato Výměna manželek se ponese na jedné straně v hodně nervózním duchu a na straně druhé naopak téměř beze slov. Eva se svým náhradním mužem Pavlem jsou totiž téměř stejné povahy – dominantní členové rodin, na kterých stojí celý chod domácnosti. A tak není divu, že to mezi nimi bude hodně jiskřit. Problémy budou vyvolávat naprosté maličkosti, u kterých si budou oba dokazovat svoji nadřazenost.

Jedním z hlavních důvodů hádek bude například kalendář s dámskými akty, který má Pavel vystavený v jídelně. Monika ho hned první den otočí, aby se na něj nemusela dívat. To si Pavel nenechá líbit a hned ho dá do původního stavu a pro jistotu ho i přibije, aby se s ním dále nedalo manipulovat. Jakou hádku to vyvolá, se podívejte v ukázce. Jinak celý díl můžete vidět ve středu od 20:20 na Nově.