Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

DRSNÉ VIDEO: V Prostřenu se schyluje ke rvačce. Soupeři se hostitele bojí a utečou před travesti show na balkon!

Tento týden se v Prostřenu sešlo pět chlapů. A jestli si myslíte, že se budou věnovat jen mužským věcem, tak se šeredně mýlíte. U dnešního hostitele totiž čeká nemilé překvapení - gay Lukáš se převlékl za ženu a ostatní soutěžící tím vyděsil a naštval!

Homosexuál Lukáš ze Žižkova se po celý týden vytahoval tím, že žije v luxusu, tak se ostatní pánové těšili, jak uvidí jeho hnízdečko. Ale kdyby věděli, co je čeká, tak možná radši nepřijdou. Sice jsou k jiné sexuální orientaci tolerantní, tak tohle už podle nich bylo přes čáru.

Jeho podivnou travesti show nejdřív nechápavě pozorují, ale když se po nich začne dokonce hostitel i plazit a různě na ně sahat, tak už to nevydrží a utečou před ním na balkon. Takovou zábavu už neberou jako vtipnou a dost se naštvou a pohádají.

Lukáš si myslel, že soupeře svým vystoupením v dámských šatech pobaví, dokonce prozradil, že jeho tajným přáním je být zpěvačkou. Jenže u amatérských kuchařů se nesetkal s pochopením. Jeho úhlavní nepřítel Tibor, se kterým si za celý týden vážně nesedli, už měl namále, aby hostitele neposlal do určitých míst. Dokonce na něj zařval, aby se na něj přestal lepit a dotýkat se ho.

Rozhodně se dnes máte na co těšit. Tohle Prostřeno si nenechte v 17.50 na Primě ujít. Gay Lukáš má totiž ještě nějaké trumfy v rukávu, které vás dostanou do kolen.

Související články

Další články