Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

DRSNÉ VIDEO: Tvrdá dřina do roztrhání! Lucka Pudilová na UFC v Praze oslní nejen krásou, ale...

+ Další fotografie
Nejlepší česká MMA bojovnice Lucie Pudilová (24) je v tvrdé přípravě na svůj pátý zápas v organizaci UFC. V disciplíně zvané MMA se střetne s obávanou Liz Carmouche, a to 23. února na domácí půdě. Redakci eXtra.cz dala nahlédnout pod pokličku svého hodně náročného tréninku!

Očekávaný večer pod hlavičkou UFC klepe na dveře... Jediná česká zástupkyně v nejprestižnější asociaci Lucie Pudilová nepodceňuje přípravu ani soupeřku. Tvrdě na sobě maká a připouští si jen vítězství. To ale nebude zadarmo.

„Aktuálně máme trénink založený na tom, co jí za ty roky sedlo a Lucka maká v tuto chvíli dvoufázově,“ prozradil její trenér Ladislav Erdélyi.

Poprvé v UFC bude Pudilová zápasit v nižší váze než doposud. "Z bantamové jdu dolů a věřím, že mi to bude sedět víc," těší se na souboj pohledná zápasnice. Svou soupeřku pečlivě sleduje na Instagramu a moc dobře ví, že ji nečeká jednoduchý zápas. „Ona hodně trénuje ve vodě. Ale já dřu taky tvrdě," dodala Pudilová.

Podívejte se na video - ukázku z jejího tréninku. Zítra na eXtra.cz v 15:00 hodin naleznete rozhovor s Lucií, v němž třeba prozradila, jestli má aktuálně partnera!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy