Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

DRSNÉ VIDEO: Moderátor Honza Musil v slzách: Neuvěřitelně dojemný příběh ho dostal na kolena!

+ Další fotografie
Úspěšný moderátor se před třemi týdny rozhodl uzavřít registrované partnerství s Jakubem Bialým, s nímž udržoval více než roční známost. Období kolem svatby prožíval asi velice emotivně, jak jinak si lze vysvětlit, že se v této době při natáčení pořadu Nebezpečné vztahy dojal slzám, a to přímo před televizními kamerami.

„Každý díl naší talk show Nebezpečné vztahy přináší pro mne samotného různá rozpoložení. Někdy se v duchu malinko usmívám, a to hlavně tehdy, když si myslím, že vyřešit se dá situace hosta naprosto snadno a kdy k tomu nepotřebuje náš televizní pořad. Stačí, když si budou lidé doma více povídat. Někdy je ale situace jiná a mrazí mne po celém těle,“ snažil se Musil osvětlit, proč celá situace vznikla.

„Díl, který budeme na TV Barrandov vysílat v sobotu 1. října, mi sebral, jak se říká, vítr z plachet. Já se do příběhu svých hostů ponořil natolik, že jsem nemohl zastavit ani svoje slzy. Emoce prostě k takovému typu pořadu patří a já jsem prostě takový, jaký jsem. Rozhodně je to další moderátorský rozměr, za který se, myslím si, nemusím stydět. Ostatně ať se diváci podívají a věřím, že mi dají za pravdu,“ prozradil ostřílený moderátor.

Jaké drama se před televizními kamerami odehrávalo? Paní Blanku chtěl po deseti letech manželství opustit její muž. Jejich vztah byl po celou dobu šťastný a harmonický, jediný problém, kterému museli společně čelit, byl, že se jim nepodařilo počít dítě, po němž oba velice toužili. Paradoxní však je, že manžel paní Blanky podal žádost o rozvod právě ve chvíli, kdy je splnění snu na dosah ruky – Blance se totiž konečně podařilo otěhotnět. Co se mezi nimi odehrálo, můžete vidět již tuto sobotu na TV Barrandov od 17.20.

Související články

Další články