Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

DRSNÉ VIDEO: Mami, prosím! Chlapec (13) podpíral namol opilou pokálenou pěstounku

Pražští strážníci řešili v uplynulých dnech hned několik velmi nepříjemných případů, kdy matky, ač měly na starost své ratolesti, holdovaly alkoholu podstatně více, než je zdrávo. První smutný případ se stal v notoricky známém parku na pražském hlavním nádraží.

"Při kontrole parku u hlavního nádraží si v nočních hodinách hlídka strážníků všimla asi 13letého chlapce, jak podpírá zjevně opilou ženu, která měla oblečení silně znečištěné výkaly. Chlapec uvedl, že se jedná o jeho maminku, u níž je v pěstounské péči, což 52letá žena potvrdila," sdělil mluvčí pražských strážníků. Žena se poměrně bránila, strážníci ji však nakonec uklidnili, převezli na stanici a jejího syna, kterého mezitím policisté uklidňovali, si převzala sociálka.

"Na další opilou ženu s 3letou holčičkou, která seděla na zastávce tramvaje Anděl, upozornili strážníky kolemjdoucí. Devětadvacetiletá žena strážníkům zvládla pouze potvrdit, že pila alkohol a že holčička je její dcera. Víc už toho z ní strážníci nedostali," pokračuje mluvčí. Žena nadýchala 2,6 promile a byla předána policii.


Zdroj náhledové fotografie a videa: MP Praha pro eXtra.cz

Související články

Další články