Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

DRSNÉ VIDEO: Krásná herečka Šárka Vaculíková nalétla seznamovacímu podvodníkovi! Ten si dokonce nechal zaplatit oběd!

Hvězda nového filmu Sezn@mka, krásná herečka Šárka Vaculíková si ve zmiňovaném snímku prošla dost prekérní situací. Třeba musela za chlapa, co ji pozval na rande, zaplatit v restauraci. Jak tahle děsivá scéna všech holek mohla dopadnout? Krásná plavovláska byla červená až na zadku. A stalo se jí to vůbec někdy v reálném životě?

Diváci znají Šárku Vaculíkovou především ze seriálu Ulice, ale teď se stala jednou z hlavních protagonistek nové komedie Sezn@mka, která pojednává o tom, jaké humorné scény se mohou stát u poznávání lidí přes internet. Některé byly tak prekérní, že by se člověk propadl až do země. Stalo se to herečce někdy i v reálném životě? Vyzkoušela někdy seznamku?

„Seznamku jsem nikdy nezkoušela, ale v mém okolí je několik šťastným párů, které to daly dohromady právě přes internet. Čili na ně věřím, že to může vyjít,“ prozradila se smíchem sympatická Šárka.

A jak to ona vlastně má s kluky? Podle čeho zjistí, že s tím dotyčným začala už vážně chodit?

„Dřív jsem si to potřebovala říct jako malé dítě. Zeptala jsem se ‚to spolu teda chodíme?‘. A ten kluk většinou zaraženě a lehce vyděšeně odpověděl, že teda asi jo. A teď se tomu směji a už nechávám věci plynout. Většinou se s tím dotyčným natolik spřátelíme, sblížíme a trávíme spolu tolik času, že není pochyb o tom, zda jsme ve vztahu či ne. Vlastně dost brzo začínám s mými partnery i bydlet, takže to už se pak člověk opravdu nemá potřebu ptát, jestli je teda můj kluk,“ dostala výbuch smíchu svérázná herečka.

Ale sama říká, že třeba natáčení filmu Sezn@mka, i když tohle prostředí sama nezná, si užila naprosto skvěle a je ráda, že si takovou tu hledající holku, co touží po lásce za každou cenu, vyzkoušela.

„Natáčení bylo skvělé. Byli jsme výborná parta a myslím, že jsme si to dost vychutnávali. Hlavně ten čas strávený na Kanárech. Ačkoliv jsme neměli moc volného času, tak nám tam bylo hezky a myslím, že se tam ještě někdy vrátím,“ uzavřela vyprávění Šárka.

Související články

Další články