Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jiří Denisa Procházka koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

DRSNÉ VIDEO: Drzá Klára poslala ostrý vzkaz Babišovi kvůli EET!

EET komplikuje život hodně podnikatelům. Jedním z nich je sympatická blonďatá dívka, která si na YouTube říká Drzá Klára. Ta se rozhodla, že Babišovi pošle hodně ostrý vzkaz. Jsme zvědaví, jestli Kláře ministr financí Andrej Babiš odpoví!

Tahle dívka vystupuje na sociálních sítích pod přezdívkou Drzá Klára. Je to podnikatelka, která je naprosto rozhořčena ze zavedení EET. A proto se rozhodla, že ministru financí Andreji Babišovi (62) pošle vzkaz prostřednictvím videa, kde do puntíku popíše veškeré problémy spojené s elektronickou evidencí tržeb.

Kláře nejvíce vadí velké náklady na pořízení zařízení, ale kromě toho také špatná funkce sytému a celková nelogičnost. Tvrdí, že není jediná, kdo má problémy se zapojením zařízení, a ve svém okolí se setkává se spoustou lidí, kteří rovněž nejsou nadšeni.

Rozčiluje ji naprosto špatná komunikace s finančním serverem a celková obsluha zařízení. S těmito informacemi se Klára svěřila mimo jiné webu Echo24. Podívejte se na video, ve kterém Drzá Klára popisuje veškeré problémy s EET.

Související články

Další články