Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Drsné svědectví ex Shopaholicadel: Měla v ruce nůž a chtěla se zabít, řekl její ex Patrik

Shopaholicadel se prý chtěla zabít, řekl její ex Patrik.
Zdroj: Instagram Shopaholicadel / TikTok Patrik Sopr / koláž eXtra.cz
Předchozí Další
+ Další 3 fotografie
bizár

Nedávno proběhlo médii, že Shopaholicadel nepouští svého partnera na záchod. To prý zakazovala i svému bývalému, tedy Patrikovi, který měl na její přání své věci dokonce ve sklepě, a to není vše. Patrik se na TikToku otevřeně rozpovídal, že byl několikrát svědkem momentu, kdy Adéla držela v ruce nůž a chtěla se zabít. Tahle slova Adéla samozřejmě vyvrátila a vše hodila na Patrika s tím, že lže a je nemocný. 

Kontroverzní influencerku Adélu Pulcovou už snad nikdo nemůže brát vážně. V letních měsících se proti ní otočili téměř všichni známí influenceři z Česka s tím, že už s ní nechtějí mít nic společného, a každý pro to měl své důvody.

Pomalu, ale jistě se také dostalo na povrch, že Adéla není tím člověkem, jakým se dříve prezentovala. Lidé ji sledovali z lítosti, ale nakonec otočili s tím, že je to zákeřný člověk. Například když v přímém přenosu zakázala jít svému partnerovi Davidovi na WC, což nebylo poprvé. Pak mu vyhrožovala slovy, že mu vezme počítač, který mu koupila, a když se nejen tyhle věci dostaly ven, pak médiím, ale i svým fanouškům začala vyhrožovat žalobami, jak redakce eXtra.cz již informovala.

Adéla se chtěla několikrát zabít, prozradil její ex

Tentokrát se po delší době ozval fanouškům opět její ex Patrik, kterému v minulosti také značně znepříjemňovala společné soužití. "Hlídala mě, když jsem šel na malou. Měl jsem také hodně věcí ve sklepě, nechtěla mi to dát do skříně, protože prý mám hodně oblečení," prozradil bývalý partner před nějakým časem na sociální síti TikTok.

Patrik ovšem před pár dny promluvil o mnohém vážnějším tématu - poskytl svědectví, že se podle něj chtěla Adéla zabít. "Čauky lidičky, chtěl bych se vyjádřit k Shopaholicadel. Říkala, že jsem měl v ruce nůž, to není vůbec pravda. Jediný, kdo měl v ruce nůž, byla ona, protože se chtěla několikrát zabít. A to je tak asi všechno, děkuji za podporu a mám vás moc rád," prozradil na sociální síti.

Adéla vrátila úder: Lže, sám si chtěl něco udělat

Netrvalo dlouho, co se jeho ex Adéla Pulcová ozvala také.

"To video, který vydal Patrik na svém profilu, to není vůbec pravda, on lže. Vždyť naposledy u mě v bytě na Dobříši měl v ruce nůž, takže jsem ty nože kvůli němu musela schovat, aby mi na ně nesahal. Když jsem byla u něj doma jednou v Liberci, tak jsme na něj klepali a měl v ruce nůž, že si chce něco udělat, protože si myslel, že s ním nechci být," vysvětluje rozhněvaná influencerka, která nazvala Patrika nemocným člověkem, ale zároveň i o sobě promluvila jako o nemocné.

"Jediný, kdo tady lže a je nemocný na hlavu, je Patrik. Vůbec nic mu nevěřte, co on vypustí z huby, to jsou jen kecy a nesmysly. On je nemocný a sám neví, co mluví. Je to lhář, ano, dobře, také mám nějaké nemoci, ale na rozdíl od Patrika je umím ovládat, on to nedokáže. Jediný, kdo neumí ovládat svou nemoc, je Patrik. Na jednu stranu za to nemůže, ale na druhou si za to může sám, za to, co mi dělal v minulosti," popsala na Instagramu se slovy, že mu nikdo nemá věřit ani slovo.

"Divím se, že někteří lidé mu věří, co on říká. Fakt vás nechápu, proč jdete proti mně a věříte ostatním, jste ovečky, které poslouchají tu hlavní ovci a neposlouchají mě, protože já říkám pravdu. Měli byste se všichni vzpamatovat," dodala. Kde je pravda, to vědí jen oni dva. Avšak nebylo by to poprvé, kdy Adéla zalhala, a její sledující už tak zřejmě vůbec nevědí, čemu věřit.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy