Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Drsné rozhodnutí maminky Denisy z MasterChefa. Na pohřeb nepustila jejího kamaráda, prý si na ní dělal reklamu

Na pohřeb Denisy Cziglové nedorazil její kamarád.
Zdroj: koláž eXtra.cz/Pavel Dvořák/Instagram Denisy Cziglové
Předchozí Další
+ Dalších 14 fotografií
Zákaz

Na pohřeb Denisy Zajícové, za svobodna Cziglové (†35), dorazil nespočet lidí, jeden muž ale na smutečním obřadu chyběl. Jde o podnikatele a blízkého kamaráda Daniela Fialu, který Denise pomáhal s léčbou. Snažil se hledat kvalitní léčitele u nás i na Slovensku. Na pohřeb však nedorazil kvůli zákazu maminky zesnulé účastnice MasterChefa.

Daniel Fiala byl blízký kamarád Denisy Cziglové, která začátkem dubna podlehla zákeřné nemoci. Daniel hledal všemožné způsoby, jak své kamarádce pomoci. Podle vlastních slov se zajímal o kvalitní léčitele, a to i na Slovensku. O Denise vždy říkal vlídná slova, stejně tak prý i o její mamince.


Ale ačkoli se Daniel snažil sebevíc, své kamarádce už nedokázal pomoci. „I když to vypadalo ze začátku nadějně, začalo se to později horšit,“ řekl nedávno Fiala pro deník Blesk. A tak se dalo předpokládat, že se muž, který Denise pomáhal, ukáže i na pohřbu. To se ovšem nestalo.

Kamarád dostal stopku

Vyložený zákaz dostal od Denisiny maminky. „Maminka mi pak napsala, že si dělám na její dceři reklamu, že se jí to nelíbí a že nemám chodit na pohřeb. Žádnou reklamu si nedělám! Chtěl jsem jen ukázat, jaká byla Deniska bojovnice," tvrdil podnikatel pro Blesk s tím, že má v plánu se s maminkou Denisy Zajícové sejít a promluvit si o tom. Doufá, že se vody uklidní.

Doporučené video z pohřbu Denisy Cziglové.


Denisa Cziglová se proslavila díky pořadu MasterChef. Už v té době bojovala s rakovinou, která se jí nakonec stala osudnou. Zemřela 2. dubna, jak informovala její rodina na sociálních sítích. "Tyto řádky se nepíší lehce, ale naše Deniska dnes prohrála svůj boj s těžkou nemocí. Bila se statečně až do samého konce. Naše bolest je veliká, ale upřímně věříme, že už je jí lépe," uvedli na Instagramu. Poslední rozloučení se konalo v brněnském krematoriu, na místě byla i redakce eXtra.cz.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy