Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Drsné přiznání ve Výměně manželek: Jeho MILENKA mi přišla říct, že je TĚHOTNÁ!

+ Dalších 9 fotografií
Výměna manželek pokračuje i ve středu. V tomto díle uvidíme, jak si poradí ajťačka Jana v rodině se třemi dětmi a hlavně velmi přísným tatínkem, a jestli se dokáže Věra přizpůsobit úplně jinému životnímu stylu, než na jaký je zvyklá.

Ve středeční premiérové Výměně manželek uvidíme rodinu z Mostu, kterou tvoří Věra (25), Milan (35), Petra (5), Milan (4) a Matýsek (11 měsíců). Na druhé straně se seznámíme s Janou (30), Františkem (43), Katkou (15), Petrem (10) a Jaroslavem (2), kteří žijí v Ročově.

Manželé z Mostu spolu žijí šest let a v současné době jejich vztah prochází jednou krizí za druhou. Milan se neustále věnuje práci a rodinu má až na druhém místě. Druzí manželé se poznali v práci. Jejich vztah vypadá idylicky, ale občas se hádají kvůli maličkostem. František se navíc bojí desetidenního odloučení, protože není zvyklý, že by se s manželkou takovou dobu neviděl.

Trochu ho uklidní, když se seznámí s náhradní manželkou a zjistí, že je s ní rozumná řeč. Co ho ale vykolejí, bude její přiznání. Sdělí mu, že jednoho dne jí zaťukala milenka manžela na dveře a řekla jí vše o jeho nevěře. Pak přišla s tím, že je těhotná a neví, co má dělat. Později se ukázalo, že otcem není Milan.

Manželé nakonec tuto krizi ustáli a Milan si uvědomil, že rodina je pro něj důležitá. Objeví se během deseti dní další problémy?

Související články

Další články