Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Drsné přiznání Mel C ze Spice Girls: Zneužil ji masér noc před prvním koncertem

Mel C prozradila, že byla sexuálně napadena před prvním koncertem Spice Girls.
Zdroj: Profimedia, koláž eXtra.cz
+ Další 2 fotografie
Zneužití

Zpěvačka Melanie C (48) známá jako Sporty Spice se stala obětí sexuálního útoku. K incidentu mělo dojít noc před vůbec prvním veřejným koncertem britské skupiny Spice Girls. Jak informoval The Sun, zneužít ji měl masér.

V roce 1997 vyrazily Spice Girls na turné do tureckého Istanbulu. Britská zpěvačka Melanie C si zamluvila masáže ve svém hotelu a tam ji měl znásilnit masér, prozradila webu The Sun.

„Cítila jsem se ublížená, zranitelná, cítila jsem se trapně a také nejistě. Chci o tom mluvit, protože mě to hodně ovlivnilo. Ale v průběhu let jsem to pohřbila,“ uvedla zpěvačka. „Nechtěla jsem dělat povyk, ale také jsem neměla čas se tím zabývat,“ dodala Melanie Chisholm v podcastu How To Fail. S problémem se nechtěla nikomu svěřit, protože se bála, že tím rozruší lidi kolem.

Napadení před koncertem

V době incidentu jí bylo pouhých třiadvacet let. Jejich první koncert v Istanbulu se odehrál před osmi tisíci lidmi. O svém nepříjemném zážitku se více rozepsala v knize Who I Am: My Story, která vychází 15. září 2022. „Protože jsem se tím v té době nezabývala, uvědomila jsem si, že jsem to nechala pohřbít na roky a roky. A pak, když jsem psala knihu, bylo to jako ve snu, kdy se ve mně něco probudilo a já si uvědomila, že to píšu do knihy,“ nechala se dále slyšet Sporty Spice.

V rozhovoru mimo jiné prozradila i to, že stále trpí depresemi.

Charlotte Ella Gottová má nakročeno k hvězdné kariéře: Co jí radí Dara Rolins

Související články

Další články

Nejnovější kauzy