Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Drsné přiznání dcery Paula Walkera (†40): Podstoupila vysilující potrat!

Dcera Paula Walkera.
Zdroj: Profimedia, koláž eXtra.cz
+ Další 2 fotografie
Potrat

V Americe momentálně probíhají rozsáhlé protesty, které byly vyvolány zrušením práva na potrat. Ani celebritám není tato situace lhostejná a otevřeně hovoří o svých zkušenostech i o nesouhlasu na svých sociálních sítích. Dcera herce Paula Walkera (†40) Meadow (23) není výjimkou a přiznala, že šla na potrat v jednadvaceti letech. 

Ve Spojených státech skoro po půl století přestává platit federálně zaručené právo na umělý potrat. Podobu potratů tak mají plně v rukou jednotlivé státy, přičemž plno z nich je připravených potraty úplně zakázat nebo alespoň omezit, jak informoval iRozhlas.

Kvůli tomu se rozhodlo plno lidí protestovat nebo sdílet svůj příběh o tom, proč v minulosti podstoupili potrat. Na svých sociálních sítích se o tom rozpovídala i dcera zesnulého herce Paula Walkera Meadow.

Meadow podstoupila vysilující potrat

Ta se svěřila s tím, že „vysilující“ potrat podstoupila v roce 2020, jak informoval web Page Six. „I já jsem bojovala s volbou, ale v roce 2020, kdy se svět během pandemie hroutil, jsem šla na potrat,“ prozradila na Instagramu. Nechala se také slyšet, že rozhodnutí Nejvyššího soudu v USA „znamená obrovský neúspěch v historii a hlubokou nespravedlnost vůči ženám v celých Spojených státech“, napsala dále.

Poznamenala také, že její zkušenost byla „velmi soukromá a osobní, taková, jaká by měla být“. Meadow se v roce 2021 provdala za herce Louise Thorntona-Allana, s nímž zřejmě čekala dítě. „Měla jsem to štěstí, že jsem měla skvělého lékaře, který mě v tom vyčerpávajícím procesu podpořil – s jeho pomocí jsem schopná být šťastným a zdravým člověkem, jakým jsem dnes,“ svěřila se dále modelka a dcera zesnulého herce Paula Walkera.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy