Démon alkohol udeřil v oblíbené skupině No Name. Zoli Šallai (42), který v ní hraje na klávesy, má velké problémy s pitím, kde učil. Kvůli alkoholu dohnal svůj vztah až k rozvodu a vyhodili ho z konzervatoře.

Skutečnost, jak na tom Zoli je, nevěděl téměř nikdo, jen členové kapely a jeho nejbližší rodina. Kamarád a člen kapely Igor Timko donutil svého kolegu, aby navštívil psychiatrickou léčebnu. Zoli souhlasil, ale ani zdaleka si neuvědomoval, jak je jeho nemoc vážná.

Myslel si, že když si pobude v psychiatrické léčebně, tak všechny jeho problémy spojené s alkoholem zmizí, on se vrátí do normálního života a zase bude moct sem tam popíjet. Jenomže to se šeredně spletl a spadl úplně na dno.

Došlo to tak daleko, že měl přijít úplně o vše včetně svých přátel a nejbližších. „Bylo to šílené období. Zoli byl agresivní a jednou chtěl vyskočit z okna. Po bytě měl poschovávané lahve s alkoholem, tak jsem je vylila do záchodu, ale on utíkal do hospod a domů se vracel namol,“ sdělila v 13. komnatě na České televizi nová partnerka Zoliho, modelka Kateřina Krňanská.

„Je to celoživotní souboj. Alkohol nikdy nebudu mít pod kontrolou, stále se musím hlídat,“ řekl klávesista Zoli pro Blesk.cz.