Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Drsné přiznání člena No Name: Alkohol nikdy nebudu mít pod kontrolou!

Jeden ze členů se pere s těžkou závislostí!
Zdroj: profimedia.cz
Zoli Šallai (42), člen populární skupiny No Name, bojuje s těžkou závislostí na alkoholu. Tuhle informaci netušil téměř nikdo kromě kapely a nejbližší rodiny. Jeho závislost na alkoholu je natolik vážná, že byl dokonce vyhozen z konzervatoře a nakonec skončil v psychiatrické léčebně. Sám přiznal, že alkohol nemá pod kontrolou.

Démon alkohol udeřil v oblíbené skupině No Name. Zoli Šallai (42), který v ní hraje na klávesy, má velké problémy s pitím, kde učil. Kvůli alkoholu dohnal svůj vztah až k rozvodu a vyhodili ho z konzervatoře.

Skutečnost, jak na tom Zoli je, nevěděl téměř nikdo, jen členové kapely a jeho nejbližší rodina. Kamarád a člen kapely Igor Timko donutil svého kolegu, aby navštívil psychiatrickou léčebnu. Zoli souhlasil, ale ani zdaleka si neuvědomoval, jak je jeho nemoc vážná.

Myslel si, že když si pobude v psychiatrické léčebně, tak všechny jeho problémy spojené s alkoholem zmizí, on se vrátí do normálního života a zase bude moct sem tam popíjet. Jenomže to se šeredně spletl a spadl úplně na dno.

Došlo to tak daleko, že měl přijít úplně o vše včetně svých přátel a nejbližších. „Bylo to šílené období. Zoli byl agresivní a jednou chtěl vyskočit z okna. Po bytě měl poschovávané lahve s alkoholem, tak jsem je vylila do záchodu, ale on utíkal do hospod a domů se vracel namol,“ sdělila v 13. komnatě na České televizi nová partnerka Zoliho, modelka Kateřina Krňanská.

„Je to celoživotní souboj. Alkohol nikdy nebudu mít pod kontrolou, stále se musím hlídat,“ řekl klávesista Zoli pro Blesk.cz.

Související články

Další články