Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Drsné odmítnutí ve Svatbě na první pohled dostalo Radka na kolena: Simona vyřkla bolestivý ortel

Drsné odmítnutí ve Svatbě na první pohled dostalo Radka na kolena: Simona vyřkla bolestivý ortel
Zdroj: TV Nova archiv
+ Dalších 6 fotografií
reality show
Už ve středu se mohou diváci těšit na další díl oblíbené reality show Svatba na první pohled. Zatím to vypadá, že jediným párem, který má šanci na úspěch, je Štěpánka a Pavel a možná František a Natálie, kteří se ze všech sil snaží napravit své předchozí přešlapy. Na romantické dovolené Simony a Radka v Portugalsku dojde k nemilému zvratu. Radek odhodí veškerý stud a vyrukuje na blonďatou Simonu s přímou otázkou. Její odpověď Radka ale nemile zasáhne...

Romantiku je v Portugalsku cítit na každém rohu, ale něco ji trochu kalí. Jsou to Radkovy slzy. I nadále ho dojímá snad všechno, co vidí. Místní scenérie, oceán i Simonina upřímnost. Radek je zkrátka citlivý muž se srdcem na správném místě, ale vše by mělo mít své hranice.

Simona je krásná žena, která hledá upřímného muže, ale mít vedle sebe uplakánka, to nechce žádná žena. Líbánky v Portugalsku probíhaly hladce až do chvíle, než se Radek osmělil a Simony se napřímo zeptal na velmi ožehavou otázku.

"Já vím, že ti jsem sympatický, ale líbím se ti?" "Mně se líbí tvé tetování," snažila se odpovědět kulantně Simona, ale Radkovi konečně došlo, že tady mu asi pšenka nepokvete. "Jo, jo, moje tetování je hezké, proto jsem si ho nechal udělat," odsekl evidentně nervózní Simoně naštvaně Radek.

"To je poprvé, co tě znám a celou dobu mlčíš," snažila se zmírnit následky vztahové tragédie Simona, ale se zlou se potázala. Radka její drsné odmítnutí dostalo na kolena, sebral se a mlčky odešel z pláže. Jak tahle Svatba na první pohled dopadne?

Související články

Další články