Trendy
Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Drsné odhalení v Survivoru. Bína v dětství šikanoval spolužáka, teď se s ním potkal na ostrově. Týrání mu dodnes neodpustil

Survivor 2024: Jakub Bína měl v minulosti šikanovat Radka Polomíka. Týrání mu dodnes neodpustil
Zdroj: koláž eXtra.cz/se souhlasem TV Nova
+ Dalších 9 fotografií
survivor

V Survivoru se setkali dva velcí nepřátelé z dřívější doby. Jakuba Bínu a Radka Polomíka spojuje společná minulost, a to ne zrovna pěkná. Na základní škole měl totiž Radek čelit drsné šikaně z Jakubovy strany. Ve chvíli, kdy uviděl Jakuba na ostrově, se mu vrátily veškeré vzpomínky a pociťuje vůči němu velkou agresi.

Kdo by to byl řekl, že v Survivoru se potkají dva lidé, kteří se znají velmi dobře z minulosti. Nevzpomínají na sebe ovšem vůbec v dobrém. Jakub a Radek se znají ze základní školy a Radek měl tehdy čelit drsné šikaně z Jakubovy strany. Jak přiznal v nejnovějším dílu, při pohledu na svého někdejšího nepřítele se mu vrátily veškeré vzpomínky a pociťuje velkou agresi.


"Ano, my jsme se poznali už v 5. třídě. Ale neměli jsme spolu úplně dobré vztahy," začal Jakub. "To, že tady potkám Kubu, by mě v životě nenapadlo. Mám velkou fantazii, ale nemám až takovou fantazii, že potkám někoho, s kým jsem zažil strašně moc konfliktů," dodává upřímně Radek.

Jakub šikanu popírá

Jakub však veškerou šikanu ze své strany zarytě popírá. "Radek tomu říká šikana, ale já tomu říkám velké nedorozumění si a vytyčení si stanovišť jako psi. Ale je pravda, že jsme spolu měli rozepře. Nikdy jsem to tak nebral. Já to vidím v jiných rovinách, než to vidí on, nikoli že byl ode mě šikanovaný," vysvětluje Bína.


"Já jsem si myslel, že to mám úplně vyřešené a nemám žádné následky, ale jak jsem tě potkal, tak jsem si říkal, co ten tady dělá, a pak jsem za tebou šel. A tam vzniklo, že jsem si začal uvědomovat, že se ve mně začíná probouzet agrese. Teď už je ta nenávist ale pryč, protože mám k tobě obdiv z jiných stránek. Beru to jako signál, že jsme se tu měli potkat, a třeba z nás budou kamarádi nakonec," říká s nadějí Radek.

"Chápu, že u Radka možná něco zůstává, ale já jsem to tak nikdy neměl. Já jsem v tom nikdy žádnou nenávist neviděl. Je mi to líto. Děly se tam mezi námi hodně velké krutosti," reaguje na něj Jakub. Navzdory tomu, že Radek tvrdí, že staré rány jsou zahojeny, vůči svému známému z dětství stále zůstává v jistých ohledech skeptický. "Nevím, jak to bude zvládat Kuba, ale myslím si, že dobře a nějak se vmísí, když ovládne to svoje ego a to předvádění se," říká.

Bartošová brala úspěchy jako samozřejmost, svou slávu ale neustála, tvrdí její první manažer. Showbyznys ji semlel

Survivor 2024

Třetí řada úspěšné reality show Survivor, kterou začala vysílat TV Nova na začátku roku 2024. Natáčí se v Dominikánské republice a hraje se nejen o titul Survivor 2024, ale také o výhru 2 500 000 Kč.

Premiéra: 27. února 2024 na Voyo (od 5. března 2024 na TV Nova)

Survivor 2024: Soutěžící a moderátor

Hlavním lákadlem byla účast Ornelly Koktové, která však soutěž poměrně brzy z vlastní vůle opustila. Mezi dalšími soutěžícími jsou například Martin "Mikýř" Mikyska, Samuel "Pirát" Krištofič či Martin Prágr.

Moderátorem je jako vždy Ondřej Novotný.

Předchozí řady Survivor Česko & Slovensko: 2022, 2023.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy