Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

Drsné odhalení Jakuba Prachaře: Noid mě nadopoval. Švihni to tam, jenom to bude trochu svědit, řekl mi

+ Další 4 fotografie

Moderátor Libor Bouček (41) a Jakub Prachař (38) jsou nejen pohotoví, ale jejich balancování na hraně korektnosti je naprosto bezkonkurenční. Není pořadu, kdy by nedokázali svůj ostrovtip zúročit se vší parádou a ani oblíbená vědomostní soutěž Máme rádi Česko není výjimkou. Obě známé firmy českého showbyznysu drtí jednoho soupeře za druhým, což podobně jako u sportovců vede diváky k pochybnostem o fair play. Kapitán soutěžního týmu konečně kápl božskou. Čím povzbuzuje svoji mysl?

Noidův tajemný doping

Další díl desáté série oblíbené televizní soutěže Máme rádi Česko bude opět zárukou jedinečné zábavy. Tentokrát své vědomosti pod vedením Jakuba Prachaře prokážou modelky Aneta Vignerová, Veronika Kašáková a Renata Langmannová, proti nim se postaví v týmu Vojty Kotka stand-up komici Tomáš Měcháček, Tomáš Jeřábek a Petr Vydra. Jejich ostrovtipu dokáže konkurovat jen jediný… Jakub Prachař! Přípravu na natáčení nepodcenil a rozhodl se pomoci povzbuzovadlem.

„Já jsem drobně nesvůj. Dozvěděl jsem se, že diváci píšou do televize a ptají se, jestli dopuji. Chtěl bych říct, že jsem nedopoval až do dnešního dne. Vašek Bárta viděl, že jsem jemně unavený, tak mi dal jakousi drobnůstku, řekl: Švihni to tam, jenom to bude trochu svědit,“ přiznal na začátku natáčení dnešního dílu Jakub Prachař a prozradil i účinky tajemné drobnůstky.

„Začal tím, že to bude jemně svědit, pak pocítíme horkost a pak se začneme potit,“ popsal účinky a dodal, že je již pociťuje. „Začaly mě svědit i části těla, které snad ani nemám,“ prohlásil Prachař. A nebyl jediný. „Mám to stejně,“ přiznal moderátor Libor Bouček, že v tom jede také. „Jenom je potřeba říct, že to je zcela legální věc, která je dostupná. Je to doplněk, který pan Bárta používá, a proto vypadá, jak vypadá,“ dodal na vysvětlenou moderátor pořadu Máme rádi Česko.

I Kotek ho požil

Jediný, kdo byl z dopingového kola venku, byl Vojta Kotek. „Kde jsem byl, když jste to brali?“ divil se. Ale aby nebyl v soutěži znevýhodněn, tajemnou lahvičku od Vaška Noida Bárty, který se, jak informoval eXtra.cz, stal před měsícem potřetí otcem, dostal také. Těsně před obávanou hrou Krabice, během které je potřeba v krátkém časovém limitu zodpovídat vědomostní otázky.

„To musím celý vypít, jo? Trošku to vypadá jako bublifuk,“ divil se Vojta Kotek, načež do sebe obrátil obsah lahvičky se stimulačními účinky, o kterém výrobce uvádí, že obsahuje kofein a extrakt ze semen guarany, tedy tropickou bylinnou přísadu, kterou již po staletí používají indiáni amazonského pralesa pro její fantastické vlastnosti. „Ta píše!“ popsal bezprostředně po požití Vojta Kotek.

Nejen fantastické vlastnosti, ale také dechberoucí vědomosti předvedou účinkující Máme rádi Česko v pátek 20. května. Pořad začne ve 20.15 na TV Prima.

Eben vzpomíná na hvězdy, se kterými se za roky festivalu setkal: Čím ho ohromil Redford nebo Banderas?

Související články

Další články

Nejnovější kauzy