Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

Drsné obvinění ve Výměně manželek: Jirka to zkusil na nevlastní dceru?

Zdroj: Televize Nova
+ Dalších 6 fotografií
VÝMĚNA MANŽELEK
Tak tohle tu ještě nebylo! V oblíbené reality show Výměna manželek došlo na velmi drsné obvinění. Náhradní manželka Jarmila (51), která "zazářila" v posledním díle, se nechala slyšet, že má podezření, že její náhradní manžel má poměr s dcerou své partnerky!

Poslední díl Výměny manželek stál za to. Představil se zde milovník dřeva Jirka, kterému dělala náhradní manželku paní Jarmila.

Ta by na celou účast v reality show jistě nejraději zapomněla. S Jirkou si vyloženě nesedla. Nelíbilo se jí zejména to, jakým stylem vychovává své děti.

Teď ale Jarmila zašla ještě dál. Prozradila totiž, že pojala podezření, že zmíněný Jirka má milenecký poměr s šestnáctiletou Aničkou, dcerou jeho partnerky Martiny.

„Přišlo mi, že se ta holka v něm úplně zhlíží. Druhý den jsem si dovolila říct něco proti Jirkovi a už jsem byla špatná i u ní. Působilo to na mě, jako by spolu něco měli,“ svěřila se webu TN.cz paní Jarmila. Ve Výměně manželek jsme už viděli mnohé, ale toto by tedy byla síla…

Mohlo by vás zajímat

Další články