Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Drsné obvinění Meghan Markle: Je to ZLODĚJKA, šaty okopírovala, tvrdí návrhářka vévodkyně Kate!

Návrhářka vévodkyně Kate drsně osočila Meghan!
+ Dalších 58 fotografií
Od královské svatby uplynul už týden, přesto řadě lidí nedává stále spát. Patří mezi ně módní návrhářka, u které si nechává šít šaty Kate Middleton (36). Ta vyrukovala s ostrým obviněním. Tvrdí, že Meghan Markle (36) oblékla róbu okopírovanou z její kolekce!

Meghan Markle je členkou královské rodiny sotva týden a už se na ni valí první potíže. Vdávala se v krásných šatech od Givenchy, které pro ni vytvořila návrhářka Clare Waight Keller (47). Padlo na ně astronomických 13 milionů korun, ale prý jsou okopírované!

S tímto obviněním přišla návrhářka Emilia Wickstead (34), jejíž kousky často nosí vévodkyně Kate. „Ty šaty jsou úplně stejné jako jedny z naší kolekce,“ řekla portálu Daily Mail návrhářka.

A nezůstala zdaleka u tvrzení, že jde o plagiátorství. Pustila se i do samotné Meghan. „Při sázce na jednoduchý design by měly šaty sedět dokonale. Ty její byly ale docela volné,“ zkritizovala novopečenou vévodkyni ze Sussexu.

Meghan si však zřejmě z jedovaté poznámky nic nedělá. Má totiž jiné starosti. Musí se třeba vypořádat s hrůzou, kterou si pro ni připravila královna Alžběta (92).

Mohlo by vás zajímat

Další články