Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Drsné obvinění manželky Petry: Jiří Paroubek vysvětlil eXtra.cz na kameru, jak to je s údajnými miliony!

+ Dalších 5 fotografií
Manželka někdejšího politického buldozera Jiřího Paroubka (66) promluvila do médií o tom, že její stále manžel, bývalý předseda vlády a šéf ČSSD Jiří Paroubek (66) měl nelegálně dostávat milionové částky. Redakce eXtra.cz se za Paroubkem, který kandiduje v senátních volbách na Ostravsku, vydala. A o všem promluvil na kameru...

Petra Paroubková (44) se rok a půl po odchodu od svého manžela nezdráhá mluvit s médii a v nedávném rozhovoru pro TV Seznam prozradila, že Paroubek se měl obohatit tak, že měl nelegálně dostávat milionové částky.

Jenže možná je to jen účelové, aby ho Petra před návratem do politiky pošpinila. „Pokud má důkazy, ať je předloží na policii. To je standardní… Může za tímto lživým tvrzením stát jeden člověk, ale i zájmová skupina,“ říká ve videu Paroubek a neváhá mířit na podnikatele Zdeňka Bakalu, na kterého chce podat trestní oznámení.

Podle Paroubka je totiž možné, že někteří lidé by ho neradi viděli zpět v politice kvůli obavám, že by mohl jít tvrdě proti některým jejich aktivitám. Co všechno Paroubek řekl, na to se podívejte v exkluzivním vi­deu.

Související články

Další články