Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Drsné kopačky Nesvačilové a návrat k Anetě: Denisa to zvorala, říká kamarád Kolečka

Denisa Nesvačilová, Petr Kolečko a Aneta Vignerová
Zdroj: herminapress.cz, eXtra.cz/Renata Bušková/Barbora Hesová/koláž eXtra.cz
+ Dalších 7 fotografií
PŘEKVAPENÍ

Jaký to je ale obrat v milostném trojúhelníku, v němž dlí modelka Aneta Vignerová (35), scenárista Petr Kolečko (38) a herečka Denisa Nesvačilová (31)! Bývalý pár pořadu TV Prima ShowTime přiznal, že se vrací k sobě, nová láska autora seriálu Most! tak dostala kopačky. Přítel záletníka eXtra.cz popsal, jak podle jeho informací rozchod s Denisou probíhal. A mělo to být pořádné drama.

Aneta Vignerová a Petr Kolečko: Návrat

„Vážím si toho, že k sobě s Anetou po tom všem nacházíme opět cestu a dokážeme se mít rádi. Vážím si i její statečnosti v poslední době. Uvědomil jsem si, že rodina je nejcennější, a věřím, že zas rodina budeme. Vzhledem k citlivé povaze celé věci je toto mé jediné vyjádření,“ napsal Kolečko pořadu ShowTime.

I modelka Aneta Vignerová dala najevo, že vše je na dobré cestě. „Přece jenom je to otec mého dítěte, něco jsme spolu prožili. Tyhle věci se v životě dějí a občas to chce i nějaký ústupek a možná i nějaký čas, aby si ti lidé ty věci uvědomili. Zatím je to takové citlivé,“ uvedla pro tentýž televizní magazín.

Kolečkův kumpán: Denisa Nesvačilová mu dala nůž na krk

Redakce eXtra.cz hovořila s blízkým kamarádem scenáristické hvězdy Petra Kolečka a ten tvrdí, že rozchod se zrzkou Denisou proběhl poněkud dramaticky.

„Petr to samozřejmě delší dobu táhl na obě strany, a i když se mu po vašich všeříkajících fotkách opravdu, jak jste psali, podařilo Denisu ukecat, že se nic nestalo a že s Anetou vážně není zpátky, na něco teď kápla a udeřila na něj. Bylo to teprve před pár dny, kdy ho postavila před definitivní rozhodnutí,“ tvrdí kamarád muže, který kvůli o něco mladší herečce opustil svou původní partnerku i s malým synem Jiříčkem.

Řekla mu, že takhle to dál nejde, že si musí jednou provždy konečně vybrat, s kterou z nich chce být. Petr se nezdá, ale tohle kategoricky odmítl, že se v žádném případě nenechá vydírat, tlačit do kouta, že na takové jednání není zvyklý a že je tedy konec. Přepočítala se. Chtěla, aby si vybral, a on si tedy vybral. Jen jinak, než doufala,“ doplnil kamarád k údajnému průběhu poslední slovní partnerské výměny již bývalého (ale s ohledem k okolnostem kdo ví, jestli ne zase budoucího) páru.

Bylo to ale opravdu tak? Pokud tyhle zprávy mezi přáteli skutečně Kolečko šíří, tak se zásadně rozcházejí s verzí, kterou měla svým blízkým poskytnout zase momentálně nezadaná a nejspíš logicky dost zklamaná až zhrzená Denisa Nesvačilová.

Redakce eXtra.cz brzy přinese šokující pokračování této neuvěřitelné historky, která ovšem zcela jistě nepotěší ani momentálně vítězící Anetu Vignerovou.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy