Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Drsné hádky ve Výměně manželek kvůli špíně a nezvladatelné dceři! Dojde i na útěk!

Zdroj: TV Nova
Ve středeční Výměně manželek to zase bude dost drsné. V premiérovém díle uvidíme, jak se Gábina ze satelitního městečka bude snažit sžít s pražskou rodinou žijící ve špinavém panelákovém bytě. Zvládne nakonec ukočírovat hyperaktivní dceru Sašu, která absolutně neposlouchá a utíká z domova?

V dnešní Výměně manželek se můžeme těšit na pražskou rodinu s finančními problémy, ve složení Denisa (32), Josef (33), dcera Saša (11) a syn Pepík (1). Ti rozhodně nežijí v blahobytu a dokonce mají dvě děti v dětském domově. Dcera Saša je navíc nezvladatelná. Trpí poruchou ADHD a její hysterické výkyvy, nadávky a útěky z bytu se nebudou líbit náhradní mamince Gábině

Gábina (37), Slávek (42), syn Vojta (11) a dcera Valentýna (9) žijí v satelitním městečku ve Vinařicích u Kladna. Z pohodlí řadového domku se Gábina přemístí do drsných podmínek. Pražská rodina má navíc jiné představy o úklidu a žije tak trochu v bordelu. To se Gábině nebude líbit a nebude se bát dát to jasně najevo Zvládne nakonec drsné podmínky? A jak si povede Denisa v klidné rodině? Premiérový díl můžete sledovat už dnes večer na TV Nova.

Související články

Další články