Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Drsné chování Lucie Vondráčkové: Proč se Tomáš Plekanec nemůže vídat s dětmi?

Zdroj: Luna Studios
+ Dalších 8 fotografií
válka s tomášem
Tomáš Plekanec (35) ukončil v pátek kariéru v NHL a jak léta opakovaně sliboval, vrátil se domů do Česka. Jenže bez dětí. Jejich maminka Lucie Vondráčková (38) si totiž asi jako zázrakem zařídila v Kanadě pobyt, i když za normálních okolností by musela opustit Kanadu s odjezdem manžela. Najednou ji jeho práva nezajímají?

„Ještě před nedávnem tvrdila, že jede do Kanady maminkovat, že tam letí kvůli tomu, aby děti nebyly bez táty. Zvláštní je, že se podle toho neřídí i teď. Přitom léta tvrdila, že je v Kanadě jen na návštěvě, že vše závisí na mužově kariéře v NHL a že se po jejím konci do Česka vrátí. Místo toho to vypadá, že se chce v Kanadě usadit. Kdo ví, jestli nepočítá s tím, že ona si tam bude užívat a Tomáš jí to bude cálovat,“ říká zdroj z okolí páru.

Z Tomášových rozhovorů přitom vyplývá, že nikdy nepovažoval Kanadu za domov své rodiny. Opakovaně zdůrazňoval, že kluci by po ukončení jeho kariéry v NHL měli vyrůstat v Česku. Jako rodič logicky předpokládal, že prckové ho budou následovat do domoviny jeho i jejich mámy.

Kašle na otce

A Lucie (38) taky moc dobře věděla a ví, že v Česku se její muž dál bude věnovat hokeji. Může v tom někomu připadat příliš předvídatelný a skoro nudný, ale takový prostě je. Už si to rozhodl před lety a nikdy svůj názor nezměnil. Vondráčková tak ví, že bude obtížné, ne-li nemožné, aby sedl na letadlo a přijel kluky navštívit. Sama se přitom v TopStaru vyjádřila, že se sem minimálně pár měsíců nechystá a kvůli Tomášovi do Česka skutečně nepoletí. Chce dorazit až na premiéru filmu, která je naplánovaná na 14. února.

Lucie, teď už na tátu svých dětí nemyslíš, když ti doteď jeho blaho leželo tolik na srdci? A to i po oznámení rozvodu? Co se kromě natáčení v Kanadě děje tak důležitého, že ho kluci nyní nemůžou vídat? A jak je tam chceš finančně zajistit?

Související články

Další články