Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Drsná zpověď násosky Gábiny z Výměny manželek: Co o sobě tvrdí? Dost si fandí!

+ Další 4 fotografie
V reprízách Výměny manželek jsme se zatím mohli pokochat násoskou Gábinou, která si i během dne v reality show ráda přihnula. Nejedna divoká hádka mezi ní a jejím náhradním manželem probíhala kvůli jejímu pití. Dva a půl roku od Výměny je všechno ale úplně jinak a Gábina je na sebe pyšná.

"Když jsme se poznali, tak Gábina nepila, pak tedy pila fest, ale bylo to jenom takové období," přiznal Gábinin manžel ve zpovědi pro TV Nova. Od soutěže uplynulo dva a půl roku a Gábina se od těch dob nedotkla alkoholu. Není divu, za její televizní extempore by se nestyděl ani zkušenější pijan

Sama neví, proč k alkoholu vlastně tíhla, ale vzdala se ho okamžitě po soutěži. "Po skončení soutěže jsme si popovídali a pak jsem přestala. Zničehonic, ze dne na den. Musím říct, že jsem na sebe opravdu pyšná," přiznává Gábina, která si už nedá ani čokoládový bonbon s alkoholovou náplní.

"Mám k tomu odpor, opravdu se mi to znechutilo." Možná se jí také znechutil pohled na sebe samu. Přiznává, že když svou Výměnu viděla, byla to hrůza, především s odstupem času

Kromě abstinence se u Gábiny doma ovšem nic nezměnilo. "Všechno je stejné, možná ještě lepší, když teď nepiju. Vždycky jsem byla stejná, jsem prostě praštěná," svěřila se ještě.

Související články

Další články