Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Drsná zpověď krásné Anny Kadeřávkové z Ulice: Kruté bolesti a vyčerpání ze zákeřné nemoci…

Anna je opravdu krásná žena.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 47 fotografií
Jedna z nejkrásnějších tuzemských hereček Anna Kadeřávková se díky své kráse a talentu stala vyhledávanou nejen na televizní obrazovce, ale rovněž na internetu. Jenže v životě to nemá jednoduché, jak si mnozí myslí... Trpí zákeřnou boreliózou! Teď popsala, jakými bolestivými stavy prochází a že opravdu nejde o žádnou procházku růžovým sadem.

Sice rok už není v seriálu televize Nova, ale když se v seriálové Ulici objevila a ztvárnila postavu Roziny, vůbec netušila, co ji čeká. Strhla se doslova vlna popularity. Její Instagram se během krátké chvíle stal středem zájmu jejích fanoušků, kam se denně hlásily tisíce lidí o odběr obsahu. Dnes ji sleduje přes 200 tisíc fanoušků, se kterými půvabná Anna ráda a často komunikuje. Občas se i svěří se svým soukromím, v němž aktuálně bojuje s krutou nemocí.

„Dneska ráno jsem se vzbudila obrovskými bolestmi kolenou. Borelióza mi sice ulevila na kyčlích, ale o to víc slezla do kolen (a pravého ramene). Měla sem fakt blbý ráno, neměla na nic chuť (včetně jídla) a těšila sem se, až ten den skončí a já si zas budu moct zalézt do postele a spát. A pak sem si uvědomila, jak hrozný tohle je. Vstávat s pocitem, že se zase těšíte už jen na to spaní a až celý den uběhne a nebudete mít žádný povinnosti. A že některým lidem takhle den za dnem utíkají nejen týdny, ale i roky a vlastně celý život. Pak se nenadějeme a je konec,“ svěřila se krásná herečka, která moc dobře ví, že mít boreliózu není vůbec žádná sranda. I přesto se občas zamyslí nad životem takovým, jakým je, a uvědomuje si jeho krásu

„Jsem šťastná, že jsem. Protože dýchám a žiji a miluji. A sice mě bolí nohy, ale chodím a běhám (i když u toho strašně funim, ale i to se počítá!!). A každý máme něco. Kdyby to nebyly nohy, bolelo by mě zas něco jiného, že jo,“ dodala ve své zpovědi Anna Kadeřávková, která zároveň věří, že svůj boj se zákeřnou boreliózou zvládne.

Související články

Další články