Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Drsná zpověď expřítele mrtvé rapperky z Brna: Boj s RAKOVINOU? Všichni jí dávali plané naděje!

Rapperka Sju Kjut spáchala sebevraždu, její expřítel promluvil!
Zdroj: Instagram, Profimedia, Google StreetView
+ Další 3 fotografie
Brněnská rapperka Zuzana K. (†20), která vystupovala pod jménem Sju Kjut a po všech vyžadovala, aby ji tak oslovovali, před týdnem spáchala sebevraždu. Jak jsme na eXtra.cz jako první informovali, vzala si život před zraky desítek lidí v obchodním domě Letmo v centru moravské metropole. Proslavilo ji video z pražského baru Ateliér, v němž prosila ochranku o "alespoň 5 minut sexu". Podle blízké kamarádky se zabila kvůli zdrcující diagnóze. Redakci eXtra.cz se podařilo získat exkluzivní zpověď dívčina expřítele, podle kterého ji vážné problémy pronásledovaly delší čas!

V úterý 29. května přichází kvečeru Zuzana K. do nákupního centra Letmo poblíž brněnského hlavního nádraží. Těžko říct, co se kontroverzní rapperce, kterou proslavilo video, v němž prosí o „alespoň 5 minut sexu“, honilo hlavou. Sju Kjut, jak si nechávala říkat, ale za pár minut skočila ze 4. patra obchoďáku!

Na místo okamžitě přijela záchranka, ale dívka krátce po převozu do Fakultní nemocnice v brněnských Bohunicích zraněním po pádu podlehla.

Podle dlouholeté kamarádky rapperky, jejíž vyjádření jsme získali, se Sju Kjut sesypala po zdrcující diagnóze, kterou jí oznámili lékaři. "Řekli jí, že má před sebou pár posledních měsíců,“ svěřila nám kamarádka.

Bývalý přítel, který se Zuzanou chodil ještě předtím, než se přestěhovala do Prahy a začala tancovat u tyče, nám ale prozradil, že problémy ji pronásledovaly delší dobu. Před týdnem měly ale vyvrcholit a rapperka je už neustála.

„Rakovinou trpěla už od dětství, ale doktoři byli přesvědčení, že nemoc může porazit. Už jako malá nosila šátek, který později vyměnila za paruku. Ale pořád věřila, že tohle zvládne vybojovat,“ řekl chlapec exkluzivně pro eXtra.cz.

„Když jsme spolu chodili, byla to úplně normální holka, milovala tanec a dobře se učila. A byla to bojovnice. Pak to s ní ale začalo jít z kopce a my jsme se rozešli,“ vzpomíná expřítel Sju Kjut.

„I když jsme se po jejích eskapádách v Praze už neviděli, od společných kamarádů vím, že to extrémně přeháněla s drogami. To nebyly dávky pro dvacetiletou holku. Do toho se vložily silné deprese. Ve dvaceti toho na ni bylo prostě už moc,“ svěřil eXtra.cz s tím, že se jí měl zhroutit svět poté, co uslyšela zdrcující ortel od lékařů. „Celý život jí dávali naději, že přežije. A najedou jí řekli, že se rakoviny už nezbaví a má pár měsíců. A tak už to podle mě nevydržela a udělala, co udělala,“ uzavřel.

Tragická událost všem blízkým Zuzany vyrazila dech. Nikdo od ní nečekal, že by dokázala tak náhle skoncovat se životem. Případ stále vyšetřují policisté. „Doposud jsme nezjistili žádné okolnosti, které by nasvědčovaly cizímu zavinění,“ sdělil mluvčí brněnské policie Pavel Šváb.

Související články

Další články