V úterý 29. května přichází kvečeru Zuzana K. do nákupního centra Letmo poblíž brněnského hlavního nádraží. Těžko říct, co se kontroverzní rapperce, kterou proslavilo video, v němž prosí o „alespoň 5 minut sexu“, honilo hlavou. Sju Kjut, jak si nechávala říkat, ale za pár minut skočila ze 4. patra obchoďáku!

Na místo okamžitě přijela záchranka, ale dívka krátce po převozu do Fakultní nemocnice v brněnských Bohunicích zraněním po pádu podlehla.

Podle dlouholeté kamarádky rapperky, jejíž vyjádření jsme získali, se Sju Kjut sesypala po zdrcující diagnóze, kterou jí oznámili lékaři. "Řekli jí, že má před sebou pár posledních měsíců,“ svěřila nám kamarádka.

Bývalý přítel, který se Zuzanou chodil ještě předtím, než se přestěhovala do Prahy a začala tancovat u tyče, nám ale prozradil, že problémy ji pronásledovaly delší dobu. Před týdnem měly ale vyvrcholit a rapperka je už neustála.

„Rakovinou trpěla už od dětství, ale doktoři byli přesvědčení, že nemoc může porazit. Už jako malá nosila šátek, který později vyměnila za paruku. Ale pořád věřila, že tohle zvládne vybojovat,“ řekl chlapec exkluzivně pro eXtra.cz.

„Když jsme spolu chodili, byla to úplně normální holka, milovala tanec a dobře se učila. A byla to bojovnice. Pak to s ní ale začalo jít z kopce a my jsme se rozešli,“ vzpomíná expřítel Sju Kjut.

„I když jsme se po jejích eskapádách v Praze už neviděli, od společných kamarádů vím, že to extrémně přeháněla s drogami. To nebyly dávky pro dvacetiletou holku. Do toho se vložily silné deprese. Ve dvaceti toho na ni bylo prostě už moc,“ svěřil eXtra.cz s tím, že se jí měl zhroutit svět poté, co uslyšela zdrcující ortel od lékařů. „Celý život jí dávali naději, že přežije. A najedou jí řekli, že se rakoviny už nezbaví a má pár měsíců. A tak už to podle mě nevydržela a udělala, co udělala,“ uzavřel.

Tragická událost všem blízkým Zuzany vyrazila dech. Nikdo od ní nečekal, že by dokázala tak náhle skoncovat se životem. Případ stále vyšetřují policisté. „Doposud jsme nezjistili žádné okolnosti, které by nasvědčovaly cizímu zavinění,“ sdělil mluvčí brněnské policie Pavel Šváb.