Světoznámý DJ Avicii se zabil v polovině dubna a extrémní smutek zastihl jeho přítelkyni Terezu Kačerovou v den hudebníkových 29. narozenin. „Jeho narozeniny byly náročné. Byla jsem na ostrově v Mexiku se svým synem a nejlepší kamarádkou a opravdu jsem neodpočívala. Byla jsem vystrašená z cizinců, kteří mě objímali na pozdrav. A chtěli si popovídat. Byla jsem znechucená muži. Nenáviděla jsem každého, kdo se ke mně choval, jako bych byla v pohodě,“ píše v dojemné zpovědi na Instagramu.

Kačerová, která se nestydí odhalit své ladné křivky, prozradila, že bolest zahání hlavně sexem. „Už to tak dělám měsíce. S adrenalinovým sportem, s alkoholem, se sexem. Pokouším se naplnit tu prázdnotu v mém srdci místo toho, abych dala projev citům. Ale pravda je, že ten smutek nezmizel. Ještě víc se prohloubil. Odešel někam na místo, kam se mu nemůžu dívat do očí,“ říká Tereza.

„Doma mám stále dvě košile, které jsme vyprali v jeho domě a voní po něm, hozené přes roh televize tak, že se jich nic jiného nemůže dotýkat. Sice nevidím část obrazovky, když koukám na televizi, ale nemůžu se přimět k tomu, abych je oblékla, protože pak bych je musela vyprat ve vlastním čisticím prostředku,“ svěřila se Kačerová, které bude ještě dlouho trvat, než na svou velkou lásku zapomene.

Světoznámý dýdžej dlouhodobě bojoval se závislostí na alkoholu, která mu způsobovala vážné zdravotní problémy. Od láhve ho neudržela ani Tereza, se kterou vychovával dítě.