Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Drsná Výměna manželek: Zvládne doktorka Lenka výchovu sedmi dětí? A co pedantský profesor jako náhradní manžel?

+ Další fotografie
Dnes večer se můžeme těšit na hodně ostrou Výměnu manželek. Na jedné straně se bude muset doktorka Lenka vypořádat s výchovou sedmi dětí, což bude pro ni hodně náročné, protože doma má jen jedno dítko. Na straně druhé se ocitne v prekérní situaci náhradní maminka Věrka, která není zvyklá na pedantský přístup. Jak tohle dopadne?

Ve středeční premiérové Výměně manželek uvidíme rodinu z Opavy, kterou tvoří Lenka (35), Rostislav (42) a malinká Eleonora (4 měsíce). Na druhé straně se seznámíme s Věrou (48), Petrem (47), syny Arnoštem (11), Šimonem (15) a dcerami Ellenou (10), Bárou (9) Marií (15), Kateřinou (15), Bárou (17), kteří žijí v centru Lovosic.

Rodinu z Opavy přihlásil do Výměny manželek Rosťa, hlavním důvodem byla recese, ale i finanční odměna. Rosťa je docentem na vysoké škole, který sbírá zbraně a chová hady.

Druhou rodinu přihlásila do Výměny manželek Věra. Hlavně proto, aby ukázala, jak funguje rodina s tolika dětmi. Některé mají v pěstounské péči. Tolik dětí bude velkým překvapením pro náhradní manželku a maminku Lenku, která zpočátku nebude věřit svým očím.

Obstarat tolik dětí není rozhodně jednoduché. Lenka se totiž doma stará jen o jedno miminko. Teď musí vařit v obrovských hrncích, do toho stíhat úklid a celkový chod domácnosti. Jak takový zápřah zvládne? To se dozvíte již dnes večer!

Související články

Další články