Pro Marii, která s Mirkem má tři děti, bylo deset dní u cizí rodiny přímo vysvobozením. Konečně ji nikdo stále nekomandoval a netýral. Chtěla, aby si manžel uvědomil, že v ní má poklad, jenže ten se nechal unést spíš krásou „nové“ manželky Dominiky.

Při setkáni mezi osmi očima dokonce mezi Mirkem a Dominičiným manželem Lubošem došlo k potyčce vyvolané posměšky Mirka. Tam ho pak Marie prosila, aby si zašel za odborníkem, jinak je mezi nimi konec. Nikdo nechápal, že mu dává další šanci, když ji stále tak zesměšňuje. Šel konečně k psychologovi, nebo se manželé rozešli?

„Nechtěla bych se už k našim životům vyjadřovat, nezlobte se,“ řekla pro tn.cz jen se smutným hlasem Marie a bylo poznat, že její život stále není procházkou růžovým sadem, takže se dá předpokládat, že s Mirkem zůstala. Kvůli dětem, jak celou dobu tvrdila.

A co pohledná Dominika a čtyřikrát ženatý Luboš, který chtěl Mirkovi dát přes tlamu? Motorkář chtěl zjistit, jestli mu náhodou další manželka neuteče. Málokterá totiž vydýchá bohémský život vedle motorkáře. Ale Domča byla do svého chotě opravdu zamilovaná a přesvědčená, že ten vztah vydrží.

„Vše je, jak má být, jak je správné,“ řekla pro tn.cz jen stroze soutěžící. Ta na rozdíl od Marie zněla spokojeně, tak to vypadá, že nakonec Luboš našel spřízněnou duši a aspoň někde to má happy end.