Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Drsná Výměna manželek: Zanedbané dítě, vši a nezvládnutá funkce matky!

Zdroj: TV Nova
Máme za sebou další drsnou Výměnu manželek, kde nechyběly hádky, obviňování i vši. Dokázala se mladá matka Johana postarat o rodinu se čtyřmi dětmi? A co říkala zkušená matka Helena na její nepochopitelné hospodaření?

Ve středečním díle reality show Výměna manželek jsme viděli rodinu z Ústí nad Labem, kterou tvoří Helena (31), Štěpán (30), dcera Sabina (8), syn Daniel (8) a dvojčátka Ela a Mia (14 měsíců). Na druhé straně se představila Johana (23), Pepa (30) a dcera Eliška (4), kteří žijí v Kosmonosech A Výměna to nebyla zrovna lehká. U konfrontace mezi osmi očima jedné z maminek povolily nervy.

"Já jsem na ni nechtěla křičet. Chtěla jsem jí vysvětlit, co z mého pohledu dělá špatně. Bylo tam toho víc - s výchovou, s domácností. Ona si to nenechala vysvětlit, jen se hloupě obhajovala. Chtěla jsem jí jako zkušená poradit, nemyslela jsem to špatně. Naopak mě vytočilo, kdy se ona, která nefunguje, snažila radit mně," vzpomínala Helena pro TV Nova, která nemohla pochopit přístup Johany.

"Když jsem si poprvé prohlédla nový domov, na můj vkus tam byl nepořádek. Ale líbilo se mi, jak měli byt stavěný a prostorný. Měli také nové vybavení, to bylo hezké. Nejvíc se mi u nich líbil balkon, tam jsem trávila nejvíc času," začala své vyprávění Helena pro TV Nova. Jenže to bylo asi tak vše. O čtyřletou holčičku se nikdo nestaral a dívenka tak byla zanedbaná Z toho měla Helena největší šok.

"Eliška mi přišla strašně zanedbaná. Když jsem si s ní chtěla hrát, ona nevěděla, co má dělat. Nebyla zvyklá na žádnou společnost. Sama říkala, že je pořád sama zavřená v pokojíčku. Že maminka se strejdou hrají na počítači nebo na mobilu hry," popsala. Stačilo 10 dní a holčička se toho od svojí náhradní maminky hodně naučila. Bylo vidět, že potřebuje, aby se jí někdo věnoval. "Rozpovídala se, byla šikovnější, všechno zvládala bez zbytečného křiku," řekla.

Podle ní se Johana nezmění jen tak, ale bude muset hodně chtít. "Chtěla bych Johaně vzkázat, ať si z toho vezme nějaké ponaučení a snaží se zlepšit," dodala Helena. Johana nezabodovala ani ve své náhradní rodině O děti se nezajímala a snažila se jim vyhýbat. "Podle mě je to ženská k ničemu, neumí vůbec nic. Nedokážu pochopit, jak mohla vychovat čtyřletou holku," řekl Štěpán.

S druhou rodinou nejsou v kontaktu, takže o ní nemají žádné zprávy. "Po skončení Výměny žádný kontakt nebyl. Ani nemáme potřebu se s nimi kontaktovat, nenavázali jsme žádné kamarádské vztahy," vysvětlila Helena, která celých 10 dní řešila vši.

"Měli tam vši. Eliška týden nechodila do školky, protože byla nehorázně zavšivená. Já jsem Elišku česala svým hřebenem, protože Johana si jejich jediný odvezla sem, a chytla jsem je taky. Takže my jsme celý týden odvšivovali. Já jsem si den před odjezdem obarvila hlavu, abych měla jistotu, že si je nedovezu domů," uzavřela.

Související články

Další články