Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Drsná Výměna manželek: Suchý záchod, zápach z cigaret a strach z pavouků

Drsná Výměna manželek: Suchý záchod, zápach z cigaret a strach z pavouků
Zdroj: se souhlasem TV Nova, koláž eXtra.cz
+ Dalších 7 fotografií
výměna manželek
Ve středu bude televize Nova vysílat nový díl kontroverzního pořadu Výměna manželek. Divákům se tentokrát představí dvě celkem početné rodiny, z nich jedna žije mírně netypickým způsobem. Jak se dvěma maminkám podaří zvládnout cizí domácnost?

V nové epizodě se setkáme s partnery, kteří žijí v Praze na Palmovce, Ivetou (51), Petrem (57), Tomášem (18) a vnoučaty Natálkou (8), Terezou (7) a Vanesou (5). Tato rodina žije netradičním způsobem, protože obývají chatku v zahrádkářské kolonii, kterou neopustili už osm let. Ivetu mrzí to, že Petr stráví naprosto celý den u počítače a tvrdí, že je pro něho na prvním místě.

Na druhé straně se poznáme se Šárkou (47), Liborem (42), Lenkou (19) a Šarlotou (9), kteří žijí v Ostravě. Rodinu do Výměny manželek přihlásila dcera Lenka. Partneři na sebe nemají mnoho času, kvůli práci Libora, která je vzdálena 300 kilometrů od místa bydliště, se vídají pouze o víkendech.

Spartakiádní podmínky

Šárku v náhradní rodině čeká velký šok, a to právě kvůli způsobu bydlení. Vůbec si nedovede představit, jak deset dní v těchto velmi skromných podmínkách zvládne. Kromě toho, že v zahradním domku je pouze suchý záchod, bude muset pečovat i o zvířata, kterých se bojí. Podaří se Šárce alespoň trochu zlepšit podmínky v této rodině?

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy