Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Drsná výměna manželek: Strašidelná chata v kolonii vehnala Šárce do očí slzy. Možná jsem si odnesla blechu, říká

Šarka s Liborem na sebe nemají moc času.
Zdroj: se souhlasem TV NOVA
+ Další 4 fotografie
TELEVIZE
Středeční Výměna manželek byla opět zajímavá. Představily se v ní dvě rodiny, přičemž jedna z nich žije velmi netypickým způsobem; obývá chatku v zahrádkářské kolonii. Jak si tedy náhradní maminky poradí v jiné domácnosti?

V nejnovějším díle Výměny manželek se na jedné straně představí početná rodinka žijící v Praze na Palmovce. Členové rodiny jsou Iveta (51), Petr (57), Tomáš (18) a vnoučata Natálka (8), Tereza (7) a Vanesa (5). Rodina žije vcelku atypickým způsobem života, protože obývá malou chatku v zahrádkářské kolonii, kterou už osm let neopustila. Do Výměny přihlásila rodinu Iveta, kterou mrzí, že její partner tráví většinu času u počítače, který je pro něj na prvním místě. „Je to stereotyp, tak doufám, že se něco změní,” říká Iveta.

Druhá rodina žije v Ostravě a čítá Šárku (47), Libora (42), Lenku (19) a Šarlotu (9). Rodinu prý do Výměny přihlásila dcera Lenka. Partneři na sebe nemají tolik času, hlavně kvůli Liborově zaměstnání, které se nachází 300 kilometrů od jejich místa bydliště. Vídají se tak pouze o víkendech. Další problém byl ten, že na Libora se v minulosti několikrát provalila nevěra.

Nepříznivé podmínky pro bydlení

Když si ženy vymění domácnosti, zvlášť druhou náhradní maminku Šárku čeká pořádný šok. Je totiž zvyklá na vyšší standard a když přijede do zahrádkářské kolonie, nestačí se divit. „Zatím to vypadá dost strašidelně,” říká zdevastovaně Šárka, zatímco prochází obydlím. Míjí suchý záchod, sprchový kout, který má rozbité dveře, stany, v nichž spí malá vnoučata, nebo kouty, v nichž se nachází plno pavouků. „Já se asi pobl*ju,” komentuje podmínky v náhradní domácnosti. „Jsou tady zvyklí, líbí se jim tady, ale pro mě to bude peklo,” dodává.

Naproti tomu maminka, která ze zahrádkářské kolonie přijede do prostorného domku v Ostravě, se bude mít deset dní jako v ráji. S náhradní rodinou si Iveta ale zrovna moc nesedne, zvlášť náhradní manžel Libor se nestačí divit, jak dokáže žít Iveta s rodinou v zahrádkářské kolonii. „Asi nebude moc inteligentní, ale třeba bude umět vařit,” popsal své první dojmy tatínek Libor. Jenže ani další dny s náhradní maminkou není spokojený, protože Iveta není zrovna proaktivní, což veliký dům se zahradou vyžaduje. Při úklidu vytírá ledabyle a místo aby zvedla rohožku a vytřela hadrem i pod ní, tak jí jen objede.

Problémy s cigaretami

Petr si během výměny uvědomuje, že u počítače zřejmě tráví opravdu mnoho času a mohl by se více věnovat své partnerce a údržbě chatky. Problém s počítačem si zřejmě trochu uvědomil, ale závislost na cigeretách ho zpočátku nechávala chladným. Jenže náhradní manželce tento jeho zlozvyk během Výměny velmi vadí a s každým dalším dnem se to akorát stupňuje. Nejvíce Šárka nechápe fakt, kolik peněz za krabičky cigaret rodina denně utratí, ačkoliv nedisponuje mnoha financemi. Petr si však problém nepřiznává a je mu jedno, že si vezme cigaretu do ruky téměř každých deset minut. Postupně však díky Šárce přestane kouřit alespoň v ložnici a cigarety přes den také na doporučení náhradní maminky trochu omezí.

Libor z Ostravy si během Výjměny zase uvědomí, že je jeho partnerka Šárka opravdu poklad, kterou za nic na světě nechce vyměnit. Libor totiž u náhradní maminky z kolonie vidí, že její rodina nevyznává žádné hodnoty, nechodí se svým partnerem na výlety či na večeři a veškerý čas tráví pouze doma. To Liborovi přijde naprosto nepochopitelné. Není jisté, jak se životy rodin od natáčení Výměny změnily, ale snad se jim podařilo všechny strasti překonat. A snad si Šárka nepřinesla z pobytu v kolonii blechy, jak se sama po návratu domů zhrozila.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy