Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

VIDEO: DRSNÁ VÝMĚNA MANŽELEK: Gay pár nečekaně překvapí druhou rodinu. Jak její členové přijmou novou „maminku“?

Pamatujete si na díl, kdy se poprvé v historii Výměny manželek se nevyměnila maminka, ale tatínek? Do reality show se totiž přihlásil pár gayů. Jak je přijala nic netušící rodina? Nedopadne to fiaskem a nebude nová "maminka" vyhoštěna z nové rodiny? Kdo si to nepamatuje, tak bude koukat, jak na to všichni zareagují.

Pro rodinu, která doma očekávala novou maminku, to byl docela šok. Nejvíc vykulená byla šestiletá Valerie, která se svého tatínka na rovinu zeptala, kde je nová máma. I pro něho to bude zatěžkávací zkouška, protože neví, jak se s nastalou situací vypořádat, co říct dětem.

Gay pár chtěl Výměnu vyzkoušet hlavně proto, aby ukázal, že i oni jsou „normální“ lidé a jak to v jejich domácnosti chodí. Dokážou se všichni soutěžící s touhle situací poprat s grácií, nebo nastanou hádky?

Podívejte se na ukázku dnešního dílu, který bude plný překvapení. Jen si zapněte televizi ve 20.20 a na Nově uvidíte, co jste ještě neviděli.

Související články

Další články