Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Drsná Výměna manželek: Ať ta lenivá Andrea vypadne z domu! Hroutí se tchyně, která musí vše platit!

+ Další 3 fotografie
Tahle Výměna manželek bude opravdu hodně ostrá. Na jedné straně se bude muset vypořádat devětatřicetiletá Andrea, která je líná jako veš, s tvrdým a pracovitým náhradním manželem. Na straně druhé poznáme maminku Paulínu, která skrz nešťastnou tchyni pozná, co je Andrea zač. Tchyně jí s pláčem v očích oznámí, že její snacha je neskutečně líná a odmítá si najít práci. Jak tohle dopadne?

Už dnes večer se můžete těšit na premiérovou Výměnu manželek. Nejdříve se seznámíme s rodinou z Mnichova Hradiště, kterou tvoří třiatřicetiletá Paulína s Lubošem, dvěma syny a roční dcerou Jiřinkou. Druhé rodině velí rázná, ač líná devětatřicetiletá Andrea s partnerem Jaroslavem, třemi syny a tchyní Martou.

Tradičně se obě rodiny přihlásily do Výměny manželek hlavně kvůli tomu, aby poznaly, jak se žije jinde. Zpočátku idylická výměna na obou stranách se promění v drsnou roztržku a smutné přiznání.

Andrea je tvrdá a rázná žena, ale jen na lidi kolem sebe. Ráda rozdává úkoly a rozkazuje, ale přitom sama nic nedělá. Jak se náhradní maminka Paulína dozví od její tchyně, Andrea je líná jako veš. Tchyně se slzami v očích Paulíně přizná, že by byla nejraději, kdyby Andrea z jejich domova vypadla. Prý si není schopná ani najít práci, protože nechce.

Paulína je z celé výpovědi zdrcená a obává se, jak to u ní doma musí asi vypadat. Jak tohle dopadne?

Související články

Další články