Byl poklidný večer, lidé se na jubilejním 50. představení muzikálu Mýdlový princ perfektně bavili. Show si v hledišti užíval dokonce i Ondřej Ruml. Jenže do té doby, než vypil pár panáků. To se najednou jeho klidný úsměv změnil v naštvaný výraz. Co se mu stalo?

Jeho aktuální zaměstnavatel Janek Ledecký (53) ho totiž odepsal ve svém muzikálu a na jeho místo v nejbližší době nasadí Davida Gránského.

„Dnes jsem přišel zapít žal,“ reagoval Ondřej při příchodu do zákulisní barové části Divadla Broadway při pohledu na své přátele. „Ledecký mě zbavil role a tu předá Gránskému,“ pokračoval smutný talentovaný zpěvák, který se do světa showbyznysu dostal díky úspěchu v pěvecké soutěži X-Factor.

„Dal jsem do toho celé srdce, bylo to pro mě vším, ale stejně to nestačilo,“ dodal zklamaný Ruml. Ledecký svoje rozhodnutí odůvodnil skutečně velmi zajímavě. „Janek se obhajoval tím, že jsou některé pasáže muzikálu pro mé pěvecké schopnosti příliš vysoko,“ dokončil Ondřej své svěření a bylo evidentní, že je celou situací skutečně hodně frustrován. Přitom kdekdo by mu mohl hlasový rozsah závidět.

"Servítky ohledně Ledeckého si rozhodně vůbec nebrali Rumlovi přátelé.

„Gránský je namistrovaný, nesahá ti ani po kotníky. A Ledecký je blbec, že tě za něj vyměnil, nic si z toho nedělej,“ reagovala jedna z jeho kamarádek.

Jak tohle celé dopadne, na to si budeme muset počkat. Ale evidentní je, že z Ledeckého a Rumla kámoši na život a na smrt už nebudou.