Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Drsná válka o Margaritu! Chci ji do výlučné péče! Petra a její advokáti dělají obstrukce, hlásí vzteklý Paroubek

Petra prý nechce dítě Jirkovi půjčovat.
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 13 fotografií
Tohle nevypadá dobře, tohle vypadá naopak hodně špatně a zdá se, že nejvíce bude trpět nevinné dítě. Jiří Paroubek (64) bude o svou dceru drsně bojovat. Petra Paroubková (43) mu dceru prý nechce vydávat a dělá obstrukce.

Petra Paroubková utekla od manžela a dceru Margaritu (7) vzala s sebou. Petra se údajně skrývá u svého biologického otce, a dokonce si nechala změnit telefonní číslo.

Jenže Jiří Paroubek trpí. Svou dceru neviděl už dva týdny a může jí občas jen zavolat. Navíc Petru podezírá, že mu dělá úmyslně problémy a brání mu ve styku s dcerou. Takže o pomoc požádal soud.

„Je to předběžné opatření, podle kterého ji mám vídat každý lichý týden od pátku do neděle. Doufám, že nedojde k tomu, že bude příští víkend "nemocná“, považoval bych to ze strany matky za obstrukci," řekl Paroubek Blesku a dodal, že svou dceru neviděl už 13 dní a hodně mu to vadí. Petra a její advokáti prý dělají obstrukce a on se bude bránit.

Petra by chtěla Margaritu do výlučné péče s tím, že by táta svou dceru občas přišel navštívit. S tím ale Paroubek kategoricky nesouhlasí. Naopak Petře vzkázal, že bude také bojovat o výlučnou péči. Nebo alespoň o střídavku.

Související články

Další články