Bulvár se baví přestřelkou mezi zástupkyní šéfredaktora eXtra.cz Agátou Hanychovou (28) a Kateřinou Průšovou (29), které si o víkendu vjely do vlasů na módní přehlídce, kde se Agáta pokusila Průšovou oslovit kvůli rozhovoru pro televizní bulvární pořad: „Byla tam nejslavnější, tak jsem ji požádala o rozhovor a ona mi řekla, že se mnou teda určitě ne,“ říká Agáta, které Průšová nemůže odpustit větu, kterou vypustila v článku pro eXtra.cz z úst, když komentovala, proč se chce po veselce jmenovat Prachařová.

„Nejsem nějaká sračka jako ostatní modelky, různý ty ‚Konvalinka Průšová‘ a tak podobně. Jsem jeho žena, budu nosit jen jeho příjmení, hotovo dvacet,“ nechala se slyšet Aguš, a když se modelky setkaly, bylo zle.

Průšová je ale hodně nad věcí: „Není to tak drsné, jak to vypadá, asi jsem to s ní neměla řešit před redaktorkou Blesku, která u toho byla. Reálně jsme si to víceméně vyříkaly, bulvár dělá z komára velblouda. Byla jsem naštvaná, vyměnily jsme si tehdy pár ostřejších esemesek, ale myslím, že život jde dál,“ naznačuje „Průška“, že tak rychle, jak válka začala, asi zase skončí.