Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Drsná válka Bočanové a otce Márinky: Dcera omylem zveřejnila nenávistný vzkaz!

Zdroj: profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Mahulena Bočanová (50) se rozhodla, že chce po Viktoru Mrázovi (50) víc peněz na dceru, tomu se to nelíbí a mezi rodiči postižené Mariny (16) vzplanula nechutná válka.

Herečka špinavé prádlo na veřejnosti obvykle nepere a ani tentokrát to prý neměla v úmyslu. Na Facebooku se objevila část přestřelky mezi Mahulenou a jejím exmanželem Viktorem Mrázem, podle Bočanové ji omylem zveřejnila Marina, když si hrála s jejím mobilem. Podle všeho je autorkou textu Mrázova žena a na Mahuleně nenechává nit suchou. Její návrh na zvýšení alimentů ji zjevně nenadchnul.

„Zapomněla jsi do toho návrhu napsat, že vše, co hradíš ty, hradíme i my, včetně oblékání, stravy, dovolených, logopedií, ergoterapií a všech možných aktivit! To, že ji od října nemáme, je jen důsledek toho, žes nebyla schopná se s námi sejít, abychom se domluvili, a mé argumenty jsi označila za otravování a kraviny! Jde ti jen o peníze. Po šesti letech na jednou týdně u tebe doma s argumentem známého prostředí. To jsi snad zapomněla, že Marina tady vyrůstala odmalička a Viktor je její táta? Nemůžu uvěřit, jak cíleně lžeš. Na jedno dítě dostáváš 32 tisíc a je ti to málo! A vůbec nemluvím o tom, že Marinu hlídá kdokoliv od tvých uklízeček a ty si klidně jedeš mimo ČR, to už je případ pro sociálku,“ píše se v textu.

Mahulena přiznala, že vztahy mezi ní a otcem její dcery teď opravdu nejsou růžové a ona si proto veškerou konverzaci archivuje v mobilu. Tu zveřejněnou na Facebooku najdete v galerii.

Související články

Další články