Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Drsná úmrtí nejbližších Tomáše Kluse: Sestřičku zabila rakovina, tatínek spadl ze skály

Tomáš Klus: Tragicky mu zemřeli sestra i otec
Zdroj: Profimedia
+ Další 4 fotografie
Osudy

Písničkář Tomáš Klus (35) se pochlubil archivním snímkem se zesnulým tatínkem, kterému se podobá jako vejce vejci. Tomáš měl skutečně nelehké dětství, v osmi letech mu zemřela teprve roční sestra na rakovinu, tatínek pak odešel do nebe o dva roky později. Spadl ze skály.

Tomáši Klusovi tragicky zemřel otec i sestra

"Odešel brzo, ale dal mi všechno," připsal písničkář Tomáš Klus (35) k archivnímu snímku s tatínkem, o který se s fanoušky podělil na svých sociálních sítích. Fanoušky zarazilo, jak jsou si podobní. Tomáš tatínka ztratil, když mu bylo asi deset let. Jeho otec byl prý duší dítě a velký výletník. To se mu vymstilo, a když byl Tom ještě malý, spadl jeho táta z Kôprovského štítu ve Vysokých Tatrách.

Tragické události musel malý Tomáš čelit navíc pouhé dva roky poté, kdy mu zemřela sestřička. Vinu za její smrt si bral jako dítě na sebe. Bylo to prý kvůli tomu, že miminko často plakalo a osmiletý Tomáš si tehdy přával, aby raději žádnou sestru neměl. "Bylo mi osm, když umřela," svěřil se zpěvák.


Za smrt sestry se písničkář vinil

"Ježíši, proč musím mít tu ségru," sdělil Tomáš kdysi Blesku, jaké pocity jím jako dítětem cloumaly. Po její smrti ale přišly okamžitě výčitky. "Tahle myšlenka se mi jako klukovi vracela - nemůžu za její smrt já?" obával se tehdy. Jenže jako dítě nevnímal, co se děje ve skutečnosti. Jeho sestřička trpěla rakovinou a zemřela, když jí byl teprve jeden rok. Jako už dospělý se Tomáš dozvěděl, že by jeho sestra bývala měla šanci, kdyby rakovinou onemocněla alespoň o rok později.

"Vlastně ani nevím, jestli jsem se s jejich smrtí správně srovnal, ale dnes mám v sobě jakousi víru v to, že člověk neumírá. Jo, věřím v neumírání," řekl Tomáš pro iDnes o smrti táty a sestry a zároveň dodal, že s oběma stále nějak vnitřním hlasem komunikuje.

"Občas si říkám, že kdyby mi táta se ségrou neumřeli, snad bych ani nemohl dělat to, co teď dělám, nemohl bych být takhle šťastný," dodal písničkář v rozhovoru. Tomáš své zesnulé navštěvuje na hřbitově. Sem tam prý cítí potřebu podělit se s nimi o to, co se v jeho životě událo nového.

Tomáš je šťastně ženatý a s manželkou Tamarou mají tři krásné děti, dceru Josefínu a Jenovéfu a syna Alfréda.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy