Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Drsná srážka Jaromíra Jágra s protihráčem: Zkrvavený ležel bezvládně na zemi

+ Dalších 100 fotografií
Hokejový bůh Jaromír Jágr (46) se vážně zranil při zápase WSM ligy mezi Kladnem a Havířovem. Střetl se s protihráčem Markem Sikorou a po nárazu zůstal chvíli bezvládně ležet na zemi. Nakonec se ale Jágr vzchopil, postavil a odešel na střídačku. Následně musel ale být převezen do nemocnice.

Nejenom fanoušci Jaromíra Jágra dostali v jednu chvíli o svého hokejového boha opravdu velký strach. V utkání WSM ligy mezi Kladnem a Havířovem se Jaromír střetl s protihráčem Markem Sikorou a následně se složil k zemi.

Chvíli ležel bezvládně na zemi, načež se přece jenom zvedl a odešel na střídačku po svých. Jaromír se snažil u pravého mantinelu krýt puk a jeho protihráč Sikora Jágra zezadu narazil na mantinel. Jaromír po nárazu spadl hlavou na hrazení.

Náraz musel být opravdu silný, protože samotnému Jágrovi chvíli trvalo, než se ze země posbíral. Na pomoc mu okamžitě přispěchal lékař Kladna Petr Fulín i s nosítky. Podle informací NOVASport.tv byl Jágr následně odvezen do nemocnice, kde se potvrdilo, že utrpěl otřes mozku.

O nic vážnějšího by se ale jednat nemělo. Jako první na celou situaci okolo zranění Jaromíra Jágra upozornil portál TN.cz.

Související články

Další články