Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Drsná soutěžící v The Voice: S touhle kočkou byste se poprat nechtěli!

+ Dalších 44 fotografií
The Voice Česko Slovensko už dnes večer pokračuje šestou epizodou. Budete mít opět možnost sledovat vystoupení talentovaných zpěváků, ze kterých jen někteří dostanou šanci na to, aby v této show mohli znovu ukázat svůj talent. O tom bude rozhodovat čtyřčlenná porota, kterou tvoří Vojtěch Dyk, Jana Kirschner, Kali a Pepa Vojtek.

Před kouče The Voice Česko Slovensko se v neděli postaví i dvaadvacetiletá Natálie Rotterová z Jeseníku. Natálie je něžná dívka, která pracuje v olomoucké charitě jako sociální pracovnice.

Je ráda, že se může zasadit o změnu života lidí, kteří se ocitli na ulici. Tato křehká dívka má ale i svoji drsnou stránku. Její velkou zálibou je bojový sport krav maga, kde se učí sebeobranu a při tréninku může ventilovat nahromaděný stres.

Natálie trpěla poruchou příjmu potravy, nyní je ale vše v pořádku. Hudbu bere jako oporu, která jí pomáhá v každé životní situaci. O tom, zda postoupí do dalších kol, bude rozhodovat čtyřčlenná porota, kterou tvoří Vojtěch Dyk, Jana Kirschner, Kali a Pepa Vojtek.

Související články

Další články