Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

Drsná slova sestry Meghan Markle: Pokud náš otec zemře, můžeš za to ty!

Tohle jí opravdu vzkázala?
Zdroj: archiv/twitter
+ Dalších 49 fotografií
Starší nevlastní sestra Meghan Markle, Samantha (53), se opět nelichotivě vyjadřuje na účet své sestry. Kritizuje její nevhodné a chladné chování k otci Thomasovi Marklemu. Podle jejích slov může právě Meghan za zdravotní potíže, kterými si jejich otec momentálně prochází.

V úterý se na sociálních sítích vyjádřila Samantha Markle ke své sestře. Meghan (36) totiž vzdala poctu Nelsonu Mandelovi a jeho rodině. „Co kdybys vyjádřila úctu vlastnímu otci?“ citoval její hysterický výkřik do tmy web Foxnews.

Dále ještě dodala: „Čeho je moc, toho je příliš. Pokud náš otec zemře, je to kvůli tobě, Meg!“ Samantha si ve svých vyjádřeních rozhodně servítky nebere. Často se rozčiluje nad tím, jak může být její mladší sestra Meghan tak odměřená k vlastnímu otci. „Jak se můžeš dívat do zrcadla?“

Tahle otázka a další nenávistné komentáře od Samanthy přišly poté, co se vyjádření Meghan a prince Harryho v ranní show Dobré ráno, Británie dotkla Thomase Marklea. Thomas tehdy se zármutkem sdělil, že vidí, jak nešťastná je jeho dcera ze všech těch královských rozkazů a povinností.

Mohlo by vás zajímat

Další články